PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30638}

Wojna światów

The War of the Worlds
6,4 1 954
oceny
6,4 10 1 1954
6,2 4
oceny krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

4/10

ocenił(a) film na 4

Efekty specjalne jak na 53' rok są po prostu fenomenalne ale tak jak fabuła tego filmu - nie są ponadczasowe. Niestety końcówka totalnie spartolona... dlaczego? A dlatego bo wyssana z palca, a tego po prostu nienawidzę! 4/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 7
pachomir

A mnie się podobał i to bardzo a co do fabuły hmmm typowa jak na lata 50 po prostu i nie ma się co czepiać fabuły raczej...pozdr

ocenił(a) film na 10
pachomir

W życiu nie przeczytałem tak głupiej oceny. Nie wiem w jakim województwie żyjesz ale napisz do premiera czy innego starosty o to by Ci kino postawili, kup bilet na jakiś film s-f i obejrzyj. Potem przemyśl całe swoje życie i zapewniam Cię WujkuChu1ku, że zauważysz pewną prawidłowość: wszystkie, ale to wszystkie fabuły do filmów s-f stworzono na przełomie lat 30, 40 i 50. Reszta to remejki i drętwe naśladownictwo. Szczególnie obecnie. I nie pisz więcej komentarzy.

ocenił(a) film na 7
walec_drogowy

Pijany pisałeś ten komentarz??? zobacz kto pojechał fabułę tego filmu i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz a nie pijesz do mnie cymbale...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Nie przejmuj się koleś jest idiotą i nie wie że film powstał na podstawie książki a kolejne filmy nie są żadnym jego remakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones