PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 267 tys. ocen
6,3 10 1 266822
6,4 36 krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

W sumie sam nie wiem czemu nie dałem 1, ale no za efekty chociaż dam 2. Już na początku można pośmiać się z tępaków patrzących jak rozpieprza się pod nimi ziemia, a on stoją i czekają jakby myśleli, że zaraz z tej ziemi wyleci złoto... ale kit z tym.
Miałem iść na ten film do kina, a pamiętam, że później nie mogłem odżałować straconego siana w wypożyczalni...
Najgorszy (chyba) film Spielberga. Nie polecam!

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Co ty gadasz zakonczenie bylo całkiem dobre.

LeoMessi86

Film był bardzo dobry, ale faktycznie ta scena, kiedy wszyscy zamiast uciekać stoją i gapią się na to monstrum wyłaniające się z ziemi, mnie rozwaliła.

ocenił(a) film na 9
milenasy

Pewnie sami byście stali z otwartymi japami i gapili sie jak szpak w piz.e.

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

film jest przesadzony. Lubię taki gatunek kina, ale ten był wyjątkowo naciągany. Trójczyna

LeoMessi86

wiesz,w sumie,to jest naturalne u ludzi,bo gadac mozna jak sie oglada,ze ja bym zwiewal,mnie by tu nie bylo w sekunde...a tak na prawde,to jest szok ze wtf,i nikt nie mysli o niczym,jak we mnie samochod wjechal,to zamiast zwiewac z ulicy jak byl 10m rpzede mna to mnie zamurowalo,trudno...ALE film bardzo dobry jednak,efekty,zakonczenie nawet ok;P

LeoMessi86

akurat zakończenie było dokładnie takie jak w książce... co mnie osobiście zdziwiło, uważałem je za bardzo "nie-hollywoodzkie", byłem pewny, że je zmienią... pozytywne zaskoczenie

malonemuert

dla mnie też zakończenie jest plusem- dokładnie takie jak w książce ;) ogólnie jednak film przeciętny

LeoMessi86

Zakończenie było świetne szkoda tylko że nie wiadomo jak robby czy jakoś tak to się pisze wrócił do domu. Ja na przykład jestem ciekawa jego przygody

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Mi się film bardzo podobał. Efekty powalają, aż ciężko wierzyć, że film powstał w 2005 roku. Bardzo fajny pomysł. A scena w zawalonym domu, gdzie chodzili obcy buduję napięcie. 8/10