PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 327
ocen
3,2 10 1 19327
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

Naprawde ten film jest taki lipny?? Pytam bo mam możliwość obejrzenia, jezeli jednak
odradzacie to co byście mi poradzili?? Tak zeby sie pośmiac na fajnym filmie:) Z góry dzięki

ocenił(a) film na 3
evill777

Przed chwilą go oglądałem.. Początek okej, nawet śmieszne teksty czasem.. ale końcówka dno :P

ocenił(a) film na 1
galonpzw

je wiem jak można coś takiego wyprodukować, jest to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w całym moim życiu

ocenił(a) film na 8
evill777

Książka świetna, zwłaszcza druga część. Film nie oddał całej duszy i esencji, ale śmiało mogę powiedzieć, dobre i babskie kino. Zawiodło mnie kilka sztucznych i drewnianych postaci, Ibisz czy Wolszczak.
Ale sama Basia idealnie oddana. Duży plus.

Polecam w przerwie wyjścia z kuchni :).

ocenił(a) film na 3
evill777

Na początku film może wciągnąć, ale końcówka to jest jakaś porażka. Kiepski poziom, no po polsku w najgorszym wydaniu to wyszło. Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
gonzinka

masakra!

ocenił(a) film na 7
evill777

jestem niesamowicie sceptycznie nastawiona do polskich filmów, uwierz. ale tym byłam miło zaskoczona. rewelacja to nie jest , ale lekka komedia na poprawienie humoru jak najbardziej :)

ocenił(a) film na 8
neveermind

A mi tam się podobało szczególnie gra sióstr Bohosiewicz.

neveermind

Zgadzam się z tą wypowiedzią, bo również jestem sceptycznie nastawiona do polskich filmów, szczególnie tych z gatunku "damsko-męskich", a tu proszę! Bardzo MIŁA niespodzianka, film dobrze zrobiony, gra aktorów ciekawa, dobry scenariusz... oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale patrząc na ocenę tego filmu na Film Webie, uważam, że został on niedoceniony, a wręcz baaaardzo zaniżony!

ocenił(a) film na 5
evill777

Ze środkami jakimi dysponowali twórcy, mógłby być fajny dramat / obyczajowy, ale nafaszerowano film całą masą bzdur i głupot (klinika prącia? teleturniej...?). Książki nie czytałem, nie moje klimaty najwyraźniej... I tak jak ktoś wyżej napisał, do połowy całkiem przyjemna komedia, ale potem...:-/

ocenił(a) film na 4
evill777

Poza kilkoma niezłymi tekstami, film jest megadługą reklamą Telepizzy. Pewnie taniej było zrobić film z niezłą obsadą żeby przyciągnąć ludzi do kin i może nawet zarobić, niż wykupywać czas reklamowy na polsacie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones