PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843465}

Wojna o jutro

The Tomorrow War
6,1 20 884
oceny
6,1 10 1 20884
6,0 7
ocen krytyków
Wojna o jutro
powrót do forum filmu Wojna o jutro

Jak zwykle żenada o zagadnienie naukowe pytają gówniarza z klasy podstawowej. Jakie to typowe dla gównianych produkcji. No i oczywiście pytanie na poziomie podłogi, bo takie to naukowe. Przeciętna osoby by wydedukowała. Ale dobra trzeba pokazać, że mają uczniów z pasją. Film w całości jest denny i głupi, broń taka by równie dobrze można było by strzelać z palca. No i dlaczego główny "bohater" miał koniecznie wrócić, mogła by to być każda inna osoba, ani jakiś mądry, ani wyjątkowy i na dodatek nijaki. Film można obejrzeć ale tylko pierwsze 50 minut, bo reszta się do niczego nie nadaje, a to dlatego by zobaczyć jak wszyscy mają wszystko w dupie i życie ludzkie nic się nie liczy. I ukazanie tego jest dobre w tym filmie i stąd trzy gwiazdki.

b_r_z_u_c_h

Akurat ta akcja z małolatami w podstawówce nie miała żadnego wpływu na fabułę, mi te głupie gadki wyglądają jak próba wciśnięcia na siłę w kolejny film, współczesnej krypto bezsensownej i nielogicznej narracji o tej całej zielonej ładzie z energią... Logika może i kuleje (a w którym filmie nie kuleje :)? Samo to, że obejrzałeś go do końca, już dobrze o nim świadczy, że nie jest ąz tak zły. Mnie osobiście się podobał, gdzieś tam nawet zaskoczył fabułą, ale to po dobrym lolku go oglądałem i mogło mi coś umknąć, coś innego się mogło ubarwić... Ale generalnie żenadą bym go nie nazwał, czwórki nie urwał, ale obce spoko i koncept ogólny ciekawy :)

ocenił(a) film na 7
nugen

To w końcu oceniłeś ten film czy nie bo nie widzę ?

ocenił(a) film na 3
nugen

To też prawda, że go obejrzałem i wytrzymałem do końca, więc masz racje to już coś. Ale niektóre stosowane schematy zbyt działają mi na nerwy, a ten film coś takiego posiada.

ocenił(a) film na 7
b_r_z_u_c_h

A moim zdaniem ostatnie 30% filmu były najlepsze a szczególnie ostatnia walka, no ale jeden lubi piwo a drugi żyto.

ocenił(a) film na 7
b_r_z_u_c_h

Fanatyka wulkanów i małolata,który jest nimi zafascynowany pytają o pył wulkaniczny No ku*wa,niesamowite

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

Skąd się wziął pył wulkaniczny z Chin nad Rosją, niesamowite trzeba geniusza by to odkryć. Chiny i Rosja ze sobą sąsiadują. Tak samo niemożliwe do ogarnięcia jak piaski z Sahary nad Polską. Ku*wa niemożebne.

b_r_z_u_c_h

No niestety, tylko początek był dobry, potem już robiło się coraz gorzej. Mnie denerwował ten niepotrzebny patos, zdania typu: "nie zostawię cię samej, razem ocalimy świat". Jaja jak berety. Obowiązkowo konflikt w rodzinie z ojcem, by na końcu sobie przebaczyć i zakończyć film w stylu: żyli długo i szczęśliwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones