PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843465}

Wojna o jutro

The Tomorrow War
6,1 20 990
ocen
6,1 10 1 20990
6,0 7
ocen krytyków
Wojna o jutro
powrót do forum filmu Wojna o jutro

Edge...

ocenił(a) film na 8

Film o dziwo, pomimo że robiony dla amazon oraz że gra w nim Pratt (o nim za chwilę) jest bardzo dobry. Pierwsze skojarzenie to Edge of Tomorrow z Tomem Cruisem wzorowany na mandze pod tym samym tytułem (tak, tak to był film na mandze, aha! film tym razem lepszy aniżeli oryginał, który także lubię). Tam także mamy skoki w czasie i... bardzo podobną bohaterkę. Przez co, przez chwilę myślałem że akcja dzieje się w tym samym świecie (stwory z filmu bardzo podobne także). Ale zbaczam z tematu. Film bardzo dobry, stwory pojawiają się na tyle często że nie myślimy że kupiliśmy pizzę ze sklepu gdzie jest tylko jeden plasterek salami. Akcja też jest, i pomimo że nie jest wspomniany Edge... to jest na tyle dobra że dobrze jest. A i tak, Pratt. Niejedna osoba pisze, że Pratt to aktor jednej miny itd. A którzy z fali nowych aktorów taki nie jest? Starzy dobrzy aktorzy wymarli, a ci nowi? Cóż albo się lubi albo nie. JA Pratta, z sentymentu do Strażników lubię, więc daję plus jeden do oceny. Przyrównując do wspomnianego Edge... ocena byłaby naciągane 7, bez porównania z Prattem solidne 8. Polecam na spokojny wieczór z pizzą i znajomymi którzy takie same klimaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones