PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100013}
3,1 712
ocen
3,1 10 1 712
Wojna snajperów
powrót do forum filmu Wojna snajperów

beznadziejny

ocenił(a) film na 2

Film ogólnie beznadziejny. Jedyne co dobre to scenariusz, gdyby historie o terroryście żadnym zemsty na snajperze sił specjalnych przedstawił np. Ridley Scott byłby to świetny film.
W "Wojnie snajperów" (wogóle skąd ten tytuł przecież w filmie o coś innego chodzi) najbardziej razi mnie w oczy to jak sztucznie porusza się głowny bohater. Kto tego człowieka uczył chodzić wogóle... :/

troinsky

W zupełności się zgadzam.. aktor totalnie do du** Terroryści jak z bajki dla dzieci.. A co to w ogóle była za agencja ?? Porażka totalna... Obejrzałem do końca tylko dlatego że nie z zasady oglądam wszystko od początku do końca( co czasem boli, tak jak w tym przypadku...) A no i fryzura bohatera jest wypasiona( jak Marka z M jak Miłość) Koszmar ...
2/10

troinsky

no film straszny
80% kasy z budzetu poszla chyba na ten samochod co go na poczatku wysadzili w powietrze. Same "gwiazdy" a wsrod nich najwieksza gwiazda: Baldwin - tlusty chomik, ktory porusza sie jak skrzyzowanie malej dziewczynki z 80-latkiem z mina twardziela weterana.

do dzis mam dreszcze obrzydzenia jak wspominam ten film
brrrrrrr

ocenił(a) film na 1
troinsky

Główny bohater porusza się jakby się zesrał za przeproszeniem.
Czyż tak porusza się snajper? Żenujące!

ocenił(a) film na 1
troinsky

DNO! Gość zapierdzielający w jednym sweterku przez cały "film" jest największym kaszanem z jakim miałem do czynienia.
Wszystkie opinie tutaj to szczera prawda, nie wiem czy wyłożenie jakiejkolwiek kasy na to żeby pozwalać temu spasionemu chomikowi (zaje.. okreslenie :)) pozwalać zapier... po planie spowodowało ślepotę u osób które dopuściły go do dystrybucji, bo zastanawiam się kto aż tak nie lubi Baldwinów, że chciał to pokazać normalnym ludziom.
Gnój, syf i metr mułu. 0/10

PS. Najlepsze w tym dziele, są tylko opinie o nim w tym serwisie. 10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones