PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761874}

Wojny dronów

Drone Wars
2,7 213
ocen
2,7 10 1 213

Wojny dronów
powrót do forum filmu Wojny dronów

fajny film polecam

ocenił(a) film na 10

Polecam,świetny film

vAkatsuki

Przez ciekawość wszedłem na twój profil i stwierdzam że albo jesteś dzieckiem, albo osobą niepełnosprawną intelektualnie. Dajesz 10 takim gniotom jak ten film który pokazywany jest na syfy, a nie interesują ciebie filmy jak np."Dzień świra" czy "Pianista ". Tak jak napisałem, mam nadzieję że jesteś dzieciakiem, w przeciwnym razie żal mi ciebie.

wnorek07

Film gniot - fakt. Ale...

O gustach się nie rozmawia.
"Jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą".


ocenił(a) film na 3
Lucky_Luke_

Kiepski film, to raz dwa drony to tak jakby nakładka z jakiejś animacji komputerowej, dalej to rozbawiła mnie scena na samym początku jak gość rzuca granatem w drona i w dodatku jeszcze w niego trafia. Inna scena w to strzelanka żołnierzy i bojowników do siebie w podziemiach budynku z dziesięciu metrów do siebie strzelają i zabić się nie mogą. Szkoda czasu na ten film.

Lucky_Luke_

heheh dobre .a co do tej oceny +10 to pewnie jakiś tuman

vAkatsuki

Jesteś ociężały umysłowo czy jaja sobie robisz ? Chyba to pierwsze ....

Jaberwoocky1

Chyba trzeba współczuć naszemu biednemu koledze z forum, bo przecież mieć galaretę zamiast mózgu, to przykra sprawa. Wystarczy zerknąć na jego zestawienie "10", aby zobaczyć, kim jest. To smutne, że ludzie są aż TAK różni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones