PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32714}

Wojownicy krainy Zu

Shu shan zheng zhuan
5,6 471
ocen
5,6 10 1 471
Wojownicy krainy Zu
powrót do forum filmu Wojownicy krainy Zu

Kiepska fabuła

ocenił(a) film na 4

Spodziewałem sie lepszego filmu w reżyserii Hark Tsui, który ma na koncie wiele wspaniałych filmów. Fabula filmu jest mocno zagmatwana i chaotyczna a wiec film jest skierowany raczej dla osób z inteligencją nieprzeciętną. Przez większość czasu postacie z filmu latają w powietrzu ale to normalne w filmach tego reżysera gdyż ma on chyba taką wizje filmów. Ogólnie akcja jest mocno zagmatwana i rozgrywa sie bardzo szybko dlatego momentami trudno sie połapać o co chodzi i co chwile trzeba sobie myśleć: Aaa bo ten uciekł od tamtego ;) itd.
Również większość filmu to animacje. Oczywiście poziom animacji - pierwsza klasa ale nie o to chodzi raczej w takim filmie i właśnie dlatego akcja jest mocno przesycona tymi efektami komputerowymi, które trochę rozpraszają całą akcje.
Do aktorstwa sie nie czepiam bo było na dobrym poziomie.
Ogólnie film może być ale momentami może trochę przynudzić swoją nowoczesnością. Jednak poziom i tak jest o wiele niższy niż starsze filmy tego reżysera.

Axel

Też tak sądze. Oglądałam lepsze filmy wyreżyserowane przez Hark Tsui - no najprostszy przykład to "Dawno Temu W Chinach" i uważam że fabuła jest o niebo lepsza. Heh i dobrze to ująłeś: " (...)Ogólnie akcja jest mocno zagmatwana i rozgrywa sie bardzo szybko dlatego momentami trudno sie połapać o co chodzi i co chwile trzeba sobie myśleć: Aaa bo ten uciekł od tamtego ;)(...)" - ja połowę filmu dopiero zrozumiałam po dogłębnym przeanalizowaniu tej produckcji ale już po zakończeniu historii:)... No to tak żartem ale chcę uświadomić, że trzeba wytężyć umyśł i przez te 100 minut skupić się tylko na filmie, bo inaczej nic z tego się nie zrozumie:)... <albo Ci Chinczycy tacy mądrzy, albo ja mam pewne problemy z powiązaniem akcji:)>. No, ale do efektów specjalnych nie mogę się przyczepić. Naprawde były rewelacyjne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones