plakat filmu Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy

Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy

By the People: The Election of Barack Obama
6,3 29
ocen
6,3 10 1 29
90
chce zobaczyć
{"type":"film","id":476193,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wola+narodu%3A+Elekcja+Baracka+Obamy-2009-476193/tv","text":"W TV"}]}
Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Miliony widziały jak tworzyła się historia, gdy Barack Obama wchodził na podium w noc elekcji. Jednak tylko niewielu widziało najtrudniejsze momenty podczas ostatnich dni i godzin przed powitaniem Narodu… aż do teraz! Poznaj człowieka, który został prezydentem oraz jego oddanych pracowników ze sztabu kampanii, którzy pomogli mu toMiliony widziały jak tworzyła się historia, gdy Barack Obama wchodził na podium w noc elekcji. Jednak tylko niewielu widziało najtrudniejsze momenty podczas ostatnich dni i godzin przed powitaniem Narodu… aż do teraz! Poznaj człowieka, który został prezydentem oraz jego oddanych pracowników ze sztabu kampanii, którzy pomogli mu to osiągnąć. Jedyny w swoim rodzaju dokument ukazujący historiotwórczą odyseję do Białego Domu. Zobacz nigdy nie pokazywane materiały ukazujące Obamę prywatnie, wywiady oraz chwile spędzone z jego żoną Michelle, ich córkami Malią i Sashą, najbliższymi współpracownikami, ochotnikami, reporterami, zwolennikami, a nawet z jego przeciwnikami.

Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.