PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 000
ocen
4,9 10 1 40000
3,6 21
ocen krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984
ocenił(a) film na 2
pinki7_filmweb

Oczywiście! To i tak nie jest taki zły wynik. Blade Runnera oglądam do teraz by dojść do części "2047" ;)

ocenił(a) film na 2
LeSzifre

"2049" *

LeSzifre

w oczekiwaniu na wonder 2 zapraszam znajdź 2 różnice :)https://www.youtube.com/watch?v=9Zb98OgYTYA&t

LeSzifre

To jeszcze pikuś.... ja jestem już w połowie - bo chce obejrzeć 20 000 mil podmorskiej żeglugi.

axelbest

Dobrze, że nie wziąłeś się za "Milion lat przed naszą erą"...

eltoro10000

2.000.000 lat napiwku;-)

JackHolborn

To napiwek w latach się daje? ;-)

eltoro10000

Łat to dawna waluta Łotwy:-)

JackHolborn

Stąd się wzięło powiedzenie brat łata.

ocenił(a) film na 5
pinki7_filmweb

Wystarczy jak obejrzysz tylko te początkowe 1965. W następnych częściach już praktycznie się nic nie dzieje.

Wujek_John

Dzięki, przynajmniej nie muszę brać urlopu całorocznego by nadgonić, wystarczy 11-tomiesięczny. Dzięki wielkie !

ocenił(a) film na 3
pinki7_filmweb

Jak już skończysz WW 1984 to polecam Mode na Sukces i jedyne 20tys odcinków :)

ocenił(a) film na 4
pinki7_filmweb

@Pinki7_filmweb A jak polecam "Beverly Hills 90210". Jeden dziennie to 247 lat XD

pinki7_filmweb

czy tylko ja uważam że to rok?

akam91

Tak, bo poza Tobą wszyscy uważamy, że to są części :)

conradez

Na pewno kilka osób uważa, że to części ;)

ocenił(a) film na 4
saruto

Większość uważa, że to są części XD

pinki7_filmweb

Koniecznie musisz obejrzeć, przynajmniej większość, każdy odcinek jest inny, porusza wiele ważnych wątków. Ale możesz pominąć 134 i 765 epizod. Ale 696 polecam obejrzeć 2 razy. Przy oglądaniu 900-1000 zaopatrz się w dużą ilość chusteczek. 1,11,111 oraz 1111 lepiej nie oglądaj w nocy. To chyba tyle co mogę doradzić :).

ocenił(a) film na 7
gumis1412

Co do większości zgadzam się, jednak w 9015 jest też wątek humorystyczny :) :) :)
P.S. Dobre ;) chociaż i tak wielu nie zrozumie.

pinki7_filmweb

Słaby żart

ocenił(a) film na 6
mikemh4

Bardzo słaby i mało śmieszny, dziwie się że tyle osób bawi. Ale co począć, o gustach się nie dyskutuje...

ocenił(a) film na 4
SCORPION60

PONURAK! ;p

pinki7_filmweb

Raczej tak Wonder Woman 2017 roku jak dla mnie fajny film smutni sie troche konczy ale po zwiastunie z 1984 widze ze jej ukochany przezyl.Takze polecam sie cofnac do 1 czesci

ocenił(a) film na 3
Joanna_Wiatr

hahahahhahahahhaha

pinki7_filmweb

nie nie musiśz i tak byś nie zrozumial albowiem to za trudne dla ciebie

pinki7_filmweb

szach mat :)

ocenił(a) film na 1
pinki7_filmweb

Ja nawet tej części nie obejrzę a już wiem, że to paździerz dla ograniczonych umysłowo zjadaczy popcornu :)

Alfred_Hugecock

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 3
Alfred_Hugecock

Alfred, ostatnio pytałem o Ciebie w jakimś komentarzu gdzie jesteś, zapewne byłem nietrzeźwy, bo nie pamiętam w jakim, ale chyba to było wtedy kiedy Al w końcu zarobił coś na butach, tak świętowałem. Dodaj mnie do znajomych, bo prawdopodobnie masz wszystkie klepki na miejscu, a ja szukam przeciwieństw. Gal Gadot <sex>

ocenił(a) film na 1
Major_Lazer

Już dodałem. Z tymi wszystkimi klepkami pod kopułą to bym nie przesadzał, ale patrząc ogólnie na wszelakie wpisy ludzkie choćby tu na FW, to chyba nie jest ze mną tragicznie hehe.

pinki7_filmweb

Tak ale tylko dwa razy ;-p

pinki7_filmweb

Ja się boje czy muszę ograć 2076 części cyberpunka, a ty mi tu z marnymi 1983 filmami wyjeżdżasz

Robert_De_Pacino

Hoho, kolego, powo!

pinki7_filmweb

Chłopie o czym ty piszesz!?!? to nie jest 1984 część a ROK .Wy ludzie to nic nie kumacie ,o jezu.....

Danio31b

Jak 1984, skoro film nakręcili w tym roku? Chłopie, o czym Ty piszesz?

pinki7_filmweb

Chodzi o to ,ze akcja dzieje się w 1984 roku!!! .Chryste ale wy jesteście niekumaci......

Danio31b

Oni doskonale wiedzą, że to rok, żartują sobie tylko.

DagnaMara

Haha :D

Danio31b

To było przeurocze! :D

ocenił(a) film na 3
Danio31b

pfffffhahahhahahahahahah płaczę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
pinki7_filmweb

Nic się nie znacie, jak włączycie film, to zobaczycie, że tytuł jest "WW84" - jest tylko 83 części wcześniejszych, więc to nie jest dużo, no to chyba konieczne jest je nadrobić.

RipRoy

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ten tytuł jest nawiązaniem do 84. wojny światowej!

pinki7_filmweb

Właśnie obejrzałem. Myślę, że niezależnie od tego, ile się poprzednich części obejrzy, i tak nie będzie wiadomo o co chodzi. Oglądałem na trzy razy, bo dwa razy zasnąłem w trakcie.

ocenił(a) film na 7
pinki7_filmweb

Poprzednia część to początki WW tego jak dotarła do naszego świata i nie dzieje sie w 1983 roku ale w czasach wojny. Niestety w porównaniu do poprzedniego filmu ten jest słabszzy, ale to pewnie juz wiesz. Ta sama reżyser, ale tu mi czegoś zabrakło, no i nigdy nie zaakceptuje Gal Gadot jko WW, nic do niej ne mam charakter postaci oddała świetnie ale uważżam, że jest zbyt filigranowa i brakuje mi mocnej szczęki i błękitnych oczu.

ocenił(a) film na 4
pinki7_filmweb

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

pinki7_filmweb

Widzę że liczysz od urodzenia Chrystusa, ale w tym przypadku chyba właściwszym było by jako początek przyjąć wyjście Izraelitów z Egiptu - czyli będziesz miał do nadrobienia jakieś 3500-4000 części

ocenił(a) film na 2
pinki7_filmweb

Tego ludzki mózg nie ogarnie. Nawet obejrzenie 200 tysięcy odcinków nic nie da. Trzeba mieć infantylny umysł, głupiutkiej, amerykańskiej nastolatki, aby czuć ten film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones