PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 214
ocen
4,9 10 1 40214
3,5 23
oceny krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

Ale wydaje mi się, że kobiety nie powinny brać się za kręcenie filmów, gdzie z zasady powinni lać się po gębach, bo to przecież tego typu kino superbohaterskie jest.
Pierwsza część była jeszcze w miarę znośna, ta tutaj już jest znacznie gorsza.
Mamy średniociekawy, infantylny, tandetny melodramat, nienajlepsze efekty specjalne, choć z drugiej strony, nie są też najgorsze, to trzeba przyznać. Poza tym dla mnie osobiście motywacja głównego czarnego charakteru była trochę niezrozumiała. Szczególnie na samym końcu. I jeśli chodzi o zakończenie - czyli dwie baby leją się po pysku - no wyszło tak jak wyszło, czyli nieciekawie, pretensjonalnie, kiczowato i jednym słowem do d...do niczego.

Nie mam pojęcia po co kręcić filmy tak kiepskiej jakości, no chyba, że tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Aktorzy jak powszechnie wiadomo, żyć z czegoś muszą, podobnie jak cała reszta ekipy realizacyjnej, w końcu coś do garnka trzeba włożyć. Ale jeżeli to ma być jedyny powód, to szkoda płacić w ogóle za bilet. Niech takie filmy kręcą i sami je oglądają. No trudno, było minęło, może kolejna Wonder Woman 1985 tym razem będzie lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones