PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 214
ocen
4,9 10 1 40214
3,5 23
oceny krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

Trzeba być opóźnionym umysłowo żeby oglądać ten ściek poprzebieranych w gumowo-plastikowe rupiecie idiotów. To kino w aktualnej odsłonie naprawdę odzwierciedla dzisiejsze społeczeństwo. A syfu przybywa co rok coraz więcej i więcej

mlecz19_filmweb

Jeżeli ktoś jest na tyle inteligentny (a nie jak to nazwałeś opóźniony umysłowo) to wie, że każdy ogląda to, co mu się podoba i nie definiuje danego gatunku filmowego pod daną grupę społeczeństwa. Twój komentarz działa dosłownie w odwrotną stronę i pokazuje, jaki niepojęty w tej kwestii jesteś. Nie pozdrawiam.

mlecz19_filmweb

Po twoim komentarzu wnioskuje, że tylko ty tutaj jesteś niedorozwojem umysłowym. Może już czas pójść w końcu do lekarza? Bo pewnie by się przydało.

ocenił(a) film na 7
Radek_Traczyk

Chłopaki nie wstydźcie się! Poziom filmu jest jaki jest, 50 latkowie udający śmiesznych w strojach z plastiku, scenariusz dla +5 finał wiadomy a wy siedzicie z mokrymi dłońmi z emocji, No proszę was, dno z mułem

mlecz19_filmweb

Obejrzeć, obejrze choć spodziewam się klapy. Nie jestem wcale fanem takich filmów. Od czasami lubię odpocząć od kryminałów itp. I co mi zrobisz że oglądam? I tak pewnie większość uzna cię po prostu za kolejnego debila, jakich wielu. Przecież w takich Skazanych na Shawshank też zakończenie było od razu wiadome. A film świetny.

ocenił(a) film na 3
mlecz19_filmweb

Zgadzam się co do odzwierciedlenia społeczeństwa a zwłaszcza czasów, boimy się dzisiaj śmierci jak cholera a tematy równouprawnienia i walki o prawa mniejszości są mega na topie. Wszystko to widać w tym filmie, od początku tymi złymi są sami faceci, no poza Barbarą, której motyw mnie zaskoczył jako że spodziewałem się że będzie ona walczyła ramię w ramię z WW. Pełno jest również politycznych wstawek i dennych zabiegów ukradzionych z innych filmów jak chociażby WW biegająca szybciej niż samochody(motyw z czarnej pantery w tunelu gdzie aktor biegnie po macie ciągniętej za samochodem) tyle że o ile w BP wyglądało i było to wykonane jeszcze jakoś sensownie tak tutaj było to komiczne, nie wspominając sceny ratowania kairowskich dzieci, błyskawicznej nauki latania i maskowania przedmiotów.  Film ma swoje momenty oraz ładne scenografię, świetną grę Pedro Pascala, pozatym reszta aktorów też daje radę ale scenariusz to jest kompletna wydmuszka. Serio spodziewałem się czegoś lepszego po w miarę dobrej pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones