PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95953}
6,3 1 345
ocen
6,3 10 1 1345
Wonderland
powrót do forum filmu Wonderland

Zaczynajac seans spodziewalem sie czegos mocnego w stylu ''Boogie Nights'' ale sie szawiodlem.. To ze powiedziano ze mial ponad 1000 kobiet to tylko taki chywt aby obejrzec film. Nie ma w nim pare zadnego sex a wiec nalogowi ''dusikonie'' mozecie nawet tego nie wlączac. Historia dzieje sie juz pod koniec zycia aktora i w latach w których juz nie grywal w filmach lecz zabijał i ćpał. Mi w ogole nie przypadł go gustu ;/ 1/10 za ładne dziewczyny na planie

___ice___

a male sprostowanie... spal z 10000 tys kobiet co jest wrecz nie mozliwe... powniewaz jesli nawet spal by z dwiema na raz za kazdym razem co tez jest malo prawdo podobne zaliczenie tych 10000 lasek zajeloby mu bez przerwy ponad 30 lat a zyl zaledwie 44 lata ;/ Nie wierzecie w co piszą z filmu wynika jeszcze ze przez ostatnie 10 lat to specjalnie jakos wszystkich nie zaliczał

___ice___

Nie czytałeś uważnie. Spał z 1000 (tysiącem) kobiet, a nie 10 000 (dziesięcioma tysiącami), więc gdyby spał z jedną na dobę to zaliczyłby tysiąc w niecałe trzy lata

___ice___

Spał z 14000 (czternastoma tysiącami) kobiet,nie z tysiącem.Tak to jest do uwierzenia i do wykonania.Nie mam pojęcia jakie wyliczenia Ci wykazały że to jest niemożliwe.

llama77

wow 5 lat później :) ile to minęło już :)

a wracając nie spał z tyloma, to czysta fikcja literacka, żadne poważne źródło poza "marketingowymi chwytami" nie podaje takich liczb i dalej bede się upierał że fizycznie jest to nie możliwe zwłaszcza w nie całe 15 lat bo tyle trwała jego kariera a na pewno nie dostawał dzień w dzień po 10 kobiet :)

ocenił(a) film na 5
___ice___

No jeśli ktoś włączając ten film spodziewa się czegoś mocnego i jest zawiedzionyh tym, że na planie jest mało sexu to ja chyba nic już nie rozumiem...ale w takim razie proponowałbym po prostu włączyć sobie którąś z oryginalnych produkcji janesa holmesa myślę, że wtedy nie byłoby rozczarowania.

ocenił(a) film na 2
LucyFairy

Johna Holmes'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones