PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95634}
8,1 2 525
ocen
8,1 10 1 2525
8,0 5
ocen krytyków
Woodstock
powrót do forum filmu Woodstock

czy jest ktos kto by nie chcial przezyc tego jedynego w swym rodzaju koncertu niechcial posluchac pieknego wykonania przez Hendrixa hymnu USA czy posluchac debiutu Carlosa Santany po prostu dla mnie klasyk obowiazkowy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Yoohrand

To ty się odwal koleś, bo to nie jest jedyna twoja hamska wypowiedź na tym portalu, z którą się spotykam. Weź się lepiej zastanów co piszesz człowieku...

morrison71

Bez wątpienia jest, ale nie ma się czym przejmować :)
Ja bym dorzucił jeszcze do tych wykonawców Jefferson Airplane. Dałbym wiele, żeby się znaleźć w tamtych czasach i doświadczyć tego na własnej skórze...

Pozdrawiam

N_Law

cholernie zazdroszcze gosciom co sie urodzili w san francisco kilka lat po wojnie, lato milosci, monterey pop, woodstock ahhh

ocenił(a) film na 10
N_Law

A ja dorzuciłbym Canned Heat...
15, 16 i 17 sierpnia 2009 będzie 40 rocznica.
Podobno Michael Lang, jeden z organizatorów Woodstock '69, zamierza zrobić Woodstock 2009, z wykonawcami sprzed 40 lat (tymi żyjącymi oczywiście) i nowymi, ale w duchu 1969 - np. w Woodstock '99 występowały zespoły nie pasujące (co, nie oznacza złe) np. Metallica czy Megadeth. Szkoda, że nie mieszkam w Ameryce gdzieś w pobliżu - nawet taka namiastka byłaby fajna;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones