PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 014
ocen
6,1 10 1 37014
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Myślę, że na ten film trzeba patrzeć nie przez pryzmat polityki, tylko ludzkiej tragedii. Zginęło tak wiele osób, kolejne ryzykowały życie, aby uratować kogo się tylko dało - i właśnie o tym jest film - a na forum ważniejszy ból czterech liter o ustalenie kto i dlaczego to zrobił. Tysiące rodzin śledziło te wydarzenia na żywo i do końca mieli nadzieję, że ich bliscy wrócą do domu - i właśnie to jest tu najważniejsze. Ogarnijcie się ludzie. Pewnie, że film nie powala, jest raczej średni (choć akurat Cage wypadł świetnie). Ja od siebie dodałam gwiazdkę za muzykę, Craig Armstrong wykonał kawał dobrej roboty.

armada137

To lekko dziwne podejście. Iście fałszywie katolickie. Jak przeżyje jeden z tysiąca to boski cud jak zginie 3000 przeżyje kilka osób to już te 3000 z których wielu nawet rodziny nie pochowają to jest tragedia. "nauka koscioła" kościoła absurdalnego

ocenił(a) film na 6
Bonus

WUT, o czym ty w ogóle piszesz, gdzie tu jest cokolwiek katolickiego? Tragedia to tragedia, nie liczy się to, czy zginęła jedna osoba czy tysiące. Postaraj się wejść w skórę kogoś kto stracił najbliższą osobę, a może zrozumiesz moje podejście. Polsko-katolickie podejście zachowaj dla jakiegoś pisowca, do mnie nie trafia :) pozdrawiam

armada137

Zawsze sa jakies katolickie interpretacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones