PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603056}
4,1 439
ocen
4,1 10 1 439
World of the Dead: The Zombie Diaries
powrót do forum filmu World of the Dead: The Zombie Diaries

Oglądał już ktoś ten film ? warto go obejrzeć, czy raczej strata czasu ?

MrHappy

Starta czasu, paszkwil. Film zrealizowany jak W11 - totalnie amatorsko. Głównie kręcony z ręki... "Zombie" to ludzie pozbierani z ulicy i pomalowani plakatówkami. Znikoma fabuła.

Mój post to nie szydera, tego filmu naprawdę nie da się obejrzeć! Lepiej zaoszczędzić te półtorej godziny życia.

smakosh

no spoko, spoko, dzięki wielkie ;]

ocenił(a) film na 10
smakosh

Po prostu niektórzy wolą wysokobudżetowe gnioty z usa bez krzty klimatu, a niektórzy wolą kino brytyjskie jak Dog Soldiers czy Zombie Diaries. Aktorstwo jest niezłe, fabuła ma sens. Czego więcej wymagać? Za mało wybuchów? Zombie z lepszym makijażem? Moim zdaniem film jest dobry, w przeciwieństwie do W11 ;) polecam każdemu miłośnikowi filmów o nieumarłych.

ocenił(a) film na 10
Sjel

ja własne oglądałem zwiastun na YouTubie niby nie jest to najlepszy film ale miło oglądałem zwiastun jak bedzie na chomikuj to popieram ten film:)

ocenił(a) film na 1
MrHappy

Dramat. Wylaczylem po 10 minutach. Tego sie nie da ogladac. Pierwsza scena - niebezbiecznie poza domem, ale facet musi koniecznie wyjsc by zobaczyc co tam halasuje. I to mowi o tym filmie wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones