PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734419}
3,8 1 202
oceny
3,8 10 1 1202
3,0 4
oceny krytyków
Wrobiony
powrót do forum filmu Wrobiony

Bardzo ciekawe jest to, że aż 37% wszystkich ocen Wrobionego w chwili obecnej to oceny 10/10.

Równie ciekawe jest to, że szybka przebieżka przez forum filmu ujawnia co najmniej pięć profili (berbyh7, pyktyr12, crewes1, keshit4, githuk4), które zostały utworzone w ciągu pierwszych kilku dni marca 2020, a ich JEDYNA aktywność od tego czasu to
a) ocena Wrobionego na 10/10 (plus ewentualne oceny ludzi aktorów z tego filmu i/lub dodanie Wrobionego do ulubionych(
b) pisanie komentarzy kręcących hype na Wrobionego.

Panie Śmigawiewicz, by się pan wstydził

nazwa_uzytkownika

Też o tym pomyślałem. W takim razie ogólną ocenę filmu trzeba sobie obniżyć o dwie gwiazdki i wtedy chyba będzie realny werdykt społeczności.

ocenił(a) film na 1
FMcKenzie

Obliczyłem ocenę bez 10, to wychodzi 2.98, a ocena 3* jest też najczęstszą dla tego filmu, więc

itou123

Widać filmweb musi popracować na algorytmami bazującymi na dojrzałości / aktywności kont bo też mam wrażenie, że tu te oceny dla nowych filmów są coraz bardziej odrealnione.

nazwa_uzytkownika

Ale krytycy prawdziwi i nieprzekupni, dali po 3 gwiazdki.

Wydmin

Pewnie tak nieprzekupni jak w Pierścieniach władzy wszyscy zawyżali oceny a widzowiejednogłośnie dawali negatywne opinie

nazwa_uzytkownika

Eh, 1000 lat jestem na Filmwebie i dopiero dzięki Tobie nauczyłem się, że w ocenę można kliknąć i sprawdzić jak inni oceniali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones