film bardzo dobry 8/10

nie wiem skąd te negatywne oceny film sie oglada z zaciekawieniem od początku dio samego końca

1
  • zgadzam sie z twoja wypowiedzia naprawde dobry film

    • film niezły tylko szkoda że pędzący pociąg to tylko symulacja komputerowa, zrobiony podobnie jk titanic II pod tym względem i za to duży minus, mieli przecież pociąg i co nie byo ich stać na nakręcenie go w ruchu?? poza tym film ma niedopracowania np "staruszka" w toalecie dostała kilka kulek w tym 1 w głowę a za kilka sekund w innym ujęciu gdy widzimy jej ciało nie ma kulki miedzy oczami.. ;)

  • Negatywne noty mogą się pojawić chociażby za bardzo mizerne efekty F/X. Ten jadący pociąg wygenerowany komputerowo to kompletne dno. Ja na szczęście traktowałem takie ujęcia jak tło sceny teatralnej, a liczył się dla mnie przede wszystkim pierwszy plan. Tam natomiast aktorzy tacy jak Glover i Zahn zbudowali wciągający klimat. Do tego plus za ciekawy scenariusz ponieważ lubię w filmach klimaty SF. Ogólnie ode mnie dostał 8/10 chociaż to bardzo subiektywna nota, film aż taki wybitny to nie był ,ale co z tego skoro mi się bardzo spodobał ;)

  • Lekko zagmatwany wątek, zbyt komputerowy obraz momentami, nieciekawe dialogi, momentami nienaturalne zachowanie. ALE gra aktorska na plus, klimat świąteczny, przesłanie, odwołanie do mitologii greckiej, nieprzewidywalnośc, napięcie. Film przedobrzony

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: