PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4651}

Wspólnota

Communion
5,7 1 278
ocen
5,7 10 1 1278
6,3 3
oceny krytyków
Wspólnota
powrót do forum filmu Wspólnota

Must SEE!

ocenił(a) film na 9

Po prostu rewelacja! Specyficzny klimat, [W końcu] Normalne, podejście do naszych gwiezdnych ziomków, dobra rola Walkena... Reżyser zrobił coś co nie za często wychodzi, połączył rzeczywistość ze snem. Wygląda to wspaniale (Choć może być niezauważalne w dosłownym pojmowaniu;), Walken rozmawiający ze swoim klonem, senną marą, hybrydą...
Dla osób które kręci tematyka UFO, OBOWIĄZEK!

ocenił(a) film na 3
BISKUPMAT

Normalne? Co przez to rozumiesz?

ocenił(a) film na 9
countWasilij

Czyli:
- Nie! Star killerzy którzy przebywają jakieś tam lata świetlne by niszczyć,
- Nie! Bezduszne skorupy, których jedynym celem jest wyjęcie z ludzia kilku części i oznaczenie go,
- Normalne;) Są podobni do nas,
W realu też tak jest

ocenił(a) film na 3
BISKUPMAT

Polecam poczytanie Lema, w takim wypadku. Nie będę się wdawał w dyskusję, czy obcy faktycznie odwiedzają Ziemię, czy nie, ale jeśli istnieją, to jakiekolwiek antropocentryczne myślenie o nich jest czystym absurdem.

ocenił(a) film na 9
countWasilij

W sumie... Racja. Fajnie że użyłeś słowa "Antropocentryczne";) Polecam przeczytanie książki "Szok po przybyciu bogów"... Wiadomo z Danikena wszyscy się śmieją bo nie jest wielkim uczonym tylko normalnym człowiekiem patrzący na to wszystko "Na chłopski rozum". Przeczytaj i zacznij myśleć o otaczającym cię świecie, twojej religji, historii (Biblii w szczególności)

BISKUPMAT

Kocham ten moment jak witają się na różne sposoby ; ) Elelmele dudki !

ocenił(a) film na 9
victory15

Misiowate;3

ocenił(a) film na 3
BISKUPMAT

Głupie.

ocenił(a) film na 9
countWasilij

;P Tiaaa,

ocenił(a) film na 7
BISKUPMAT

Absolutnie zgadzam się co do wątku snów i koszmarów, bo to przecież ważny punkt filmu. Sam dokładnie wiem jak to jest walczyć lub poddawać się objęciom morfeusza. I nie jeden raz pokonałem złe sny wychodząc im naprzeciw, zamiast wiecznie uciekać i żyć w strachu. Pod tym względem zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones