5,6 105
ocen
5,6 10 1 105
154
chce zobaczyć
{"type":"film","id":336441,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wszystkie+mi%C5%82o%C5%9Bci+Elliota-2012-336441/tv","text":"W TV"}]}
Wszystkie miłości Elliota
  • Outfilm - https://outfilm.pl

    wypożycz
    od 4,99 zł
  • Outfilm - https://outfilm.pl

    abonament
    za 29 zł


Nietypowa komedia romantyczna o tym, jak trudno znaleźć tego Jedynego. Mieszkaniec Nowego Jorku, pochodzący z Dominikany 21-letni Elliot (Fabio Costaprado) marzy o tym, żeby zakochać się ze wzajemnością. Spotykają go jednak ciągłe rozczarowania - pierwszy facet, przystojny Meksykanin, okazuje się zajęty, następny po trzech dniachNietypowa komedia romantyczna o tym, jak trudno znaleźć tego Jedynego. Mieszkaniec Nowego Jorku, pochodzący z Dominikany 21-letni Elliot (Fabio Costaprado) marzy o tym, żeby zakochać się ze wzajemnością. Spotykają go jednak ciągłe rozczarowania - pierwszy facet, przystojny Meksykanin, okazuje się zajęty, następny po trzech dniach traci zainteresowanie, kolejny, latynoski tancerz go-go, boi się trwałego związku. Wydaje się, że Elliot pójdzie w ślady swojej matki, która zawsze wiązała się z mężczyznami "nie tymi, co trzeba". Chłopak nigdy nie poznał swojego ojca, a kłótnie z facetami matki spowodowały, że wyniósł się z domu w wieku 16 lat. Czy po przejściu przez rozmaite łóżka i po licznych rozczarowaniach uda mu się trafić na księcia z bajki? Odpowiedzi szukajcie w zabawnym i wzruszającym zarazem debiucie twórcy o pseudonimie Terracino, łączącym lekki  ton, poważne obserwacje obyczajowe i dowcipne sekwencje animowane.

Wszystkie miłości Elliota zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.