PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757223}

Wszystkie nieprzespane noce

All These Sleepless Nights
5,5 15 650
ocen
5,5 10 1 15650
6,3 32
oceny krytyków
Wszystkie nieprzespane noce
powrót do forum filmu Wszystkie nieprzespane noce

Smutny film

ocenił(a) film na 8

Trochę mniej hejtu, więcej empatii oraz oko które lubi przyjemne niekonwencjonalne chwyty kamery, a film jest naprawdę w porządku. Chcąc nie chcąc należę do tego pokolenia. Często powtarzane słowa "nie wiem" czy też "poszukuję" trochę utwierdzają mnie w przekonaniu że tracenie kontroli nie tylko dla mnie stało się już rutyną. Najbardziej boli mnie fakt że teraz film stanie się biblią dla nastolatków, co pociągnie za sobą przykre konsekwencje, ponieważ nie taki jest jego cel. No i oczywiście falę hejtu pt. "bezmózgie hipstery" czy też inne wyrafinowane obelgi. Pragnę zauważyć że w pewnym momencie jest takie małe nawiązanie do Pociągu, ale ciężko je wyłapać no bo jeśli tak jak niektórzy staramy się doszukać fabuły w dramacie dokumentalizowanym to rzeczywiście możemy mieć problem.

ocenił(a) film na 7
lysolbysol

Zgodzę się z Tobą, że jest to dobry film. Niekonwencjonalny, autorski i niestety bardzo smutny. Bo właśnie słowo "smutny" nasunęło mi się zaraz po seansie. Zasmucająca historia samotnych i nieszczęśliwych, zagubionych na progu swojej dorosłości osób, którzy w atmosferze nieustającej zabawy i sztucznego poczucia wolności (a raczej: swawoli) próbują odnaleźć siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones