PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 203
oceny
7,0 10 1 91203
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

była u Wojewódzkiego,dobra jest;) nie wiedziałam ,że są jeszcze gwiazdy tego typu ,ciche ,boją sie kamery . Pewnie jakbym do telewizji poszła(o czym nie marze) podobnie bym zareagowała . Ale naprawde zrobiła na mnie niesamowite wrażenie swoją postawą;)

ocenił(a) film na 7
alekt94

..to Krzysztof Materna tez grał w tym filmie?????;-D

ocenił(a) film na 6
Smoochy

To ja będę inna i powiem, że w niej nic ciekawego nie widzę. Ni w inteligencji, ni w wyglądzie tym bardziej. ;)

ocenił(a) film na 9
alekt94

byłam ,widziałam!!:) film rewelacyjny -prosty,wyrazisty. Sam klimat ,tło historyczne nadawało range filmowi , chociaż fabuła nie była jakaś super orginalna. Ale ogólnie można powiedzieć ,że jak na tak zdawało się banalny tytuł to te wszystkie banały-"tylko mnie kochaj" , "jeszcze raz" itp. szajz bije na głowe. A Olga Frycz? No nie moge się przytrzepić ,chociaż mnie uraczyła gra Danuty Stenki ,ma kobieta klase. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
palinka9999

Film naprawde fajny ale ona? bardzo ładna ale gra kiepsko, bez wyrazu, charakteru. jednak to tylko moja opinnia.

ocenił(a) film na 10
E_MM_A

Olga ma to cos co pasuje do tego typu filmow, mam nadzieje ze nigdy nie wystapi w superprodukcjach typu Lejdis itp. Film bardzo dobry, swietna muzyka. Jest to taki film na ktorym ludzie tacy jak ja czuja sie ze powinni urodzic sie 20 lat wczesniej. Naprawde ciekawy powiew swiezosci w polskim kinie!

ocenił(a) film na 7
radoslaw04

Też mi się tak wydaje, popieram. Ja pamiętam ją - dużo młodszą - z filmu Edges of the Lord, wg mnie jeden z najlepszych polskich filmów (jeśli można go tak nazwać). Bardzo dobra rola, więc i tu oczekuję, że będzie podobnie - już ładnych parę lat później, cóż.. Dzieckiem już nie jest. Czy się rozczaruję, czy utwierdzę w przekonaniu że to dobra aktorka - zobaczymy.

palinka9999

Myślę, że może to i dobrze, ze boi sie kamery... bo może trzeba będzie coś powiedzieć?...Jak ktoś oglądał ten program, to wie o czym piszę, a jak ktoś nie oglądal, to lepiej dla pani Olgi. Pozdrawiam!

palinka9999

Po obejrzeniu odcinka z nią, postanowiłem znaleźć coś o niej w necie, no i znalazłem się na tej stronie tak jak pewnie większość z Was. Uważam że na to jak wypadła w programie wpływa wiele czynników. To chyba był jej pierwszy wywiad na taką skale, zestresowała się i nie potrafiła posklejać zdań. Mimo tego wydaje mi się że inteligencji to ona nie ma za dużo. Zadziwia w swojej prostocie, pewnie jest świetną osobą(ale tego nie wiem) a z czasem pewnie będzie sobie radzić coraz lepiej. Żyje trochę w innym świecie.

ocenił(a) film na 9
palinka9999

Oj tak, niezapomniany występ panny Olgi u Kuby ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones