PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641995}

Wszystko jest możliwe

Anything's Possible
6,5 554
oceny
6,5 10 1 554

Wszystko jest możliwe
powrót do forum filmu Wszystko jest możliwe

Mama 10-letniego Nathana zaginęła podczas misji w Japonii po tsunami. Okazuje się, że jego tato nie jest jego rodzonym ojcem i nie dopilnował formalności adopcyjnych, w związku z czym pracownicy opieki społecznej, chcą zabrać chłopca do domu dziecka. Nathan ucieka z domu i poznaje bezdomnego, byłego żołnierza kapitana Mike'a. Dzięki jego staraniom Nathan trafia do zaprzyjaźnioneg​o domu opieki, niestety zagrożonego zamknięciem z powodu braku funduszy. Pogrążony w smutku po stracie mamy chłopiec, odkrywa w sobie niezwykły talent muzyczny. Wraz z innymi dziećmi organizuje koncert, by zebrać fundusze na uratowanie domu dziecka.

ocenił(a) film na 8
supermaczo1

Obejrzałem ten chwil przed chwilą w Telewizji Trwam, jeszcze teraz idą napisy końcowe. I jestem pozytywnie zaskoczony filmem. Tym bardziej, że raczej z dystansem podchodziłem do filmu przed rozpoczęciem, gdyż wchodząc na stronę o filmie na Filmwebie zobaczyłem, że oceniły go dwie osoby. Średnia 9.0 ale dwie osoby to przecież nic. Ale po półtorej godziny, czyli jak się film skończył, uświadomiłem sobie, że takich filmów jak ten, bez przemocy, podtekstów i dwuznaczności w ogóle w telewizji nie puszczają. Ciężko więc narzekać na młodzież, jak jako dzieci oglądali filmy, na którym ktoś się rozebrał lub jest pedałem. Film naprawdę można zobaczyć każdy, a szczególnie rodzic z dziećmi w zakresie 5-15 lat. W filmie dużo wchodzącej w ucho muzyki i naprawdę szczerze polecam. Może jeszcze nadadzą w Telewizji Trwam, która już jest raczej powszechna. Wesołych Świąt :)

adamjr

Cześć widziałam urywek tego filmu wlasnie na TV Trwam i chciałam zobaczyć w całości jednak niestety film nigdzie nie jest dostępny z lektorem lub nawet napisami. Moje pytanie brzmi czy jest opcja aby ten film zobaczyć z lektorem polskim? Szukałam już wszędzie niestety nie ma nawet podane czy w Polsce byla premiera filmu.
Bylabym wdzieczna za pomoc. Czytałam opis filmu i jest bardzo ciekawy jednak opis to nie to samo co film.

ocenił(a) film na 10
lizus94

Ciekawe czy na TRWAM będzie powtórka , oglądałem tam kilka filmów i były bardzo ciekawe , a ten obejrzałbym jeszcze raz .

adamus573

Właśnie został umieszczony w internecie (na kinomanie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones