plakat filmu Wte i wewte

Wte i wewte

Tur & retur
5,0 16
ocen
5,0 10 1 16
9
chce zobaczyć
{"type":"film","id":174267,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wte+i+wewte-2003-174267/tv","text":"W TV"}]}
Wte i wewte
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Dwoje wyglądających identycznie jedenastolatków - Julia i Martin - ze Sztokholmu, których rodzice są po rozwodach, po przypadkowym spotkaniu na lotnisku niechcąc spotkać się z dawno niewidzianymi rodzicami postanawia zamienić się biletami. Impulsywna Julia trafia na farmę położoną na odludnej północy, natomiast nieśmiały Martin na ślubDwoje wyglądających identycznie jedenastolatków - Julia i Martin - ze Sztokholmu, których rodzice są po rozwodach, po przypadkowym spotkaniu na lotnisku niechcąc spotkać się z dawno niewidzianymi rodzicami postanawia zamienić się biletami. Impulsywna Julia trafia na farmę położoną na odludnej północy, natomiast nieśmiały Martin na ślub matki Julii z egocentrycznym atletą w południowej części Szwecji. I choć z początku rodzice i otoczenie myślą, że dzieci zmieniły się na lepsze, ich nieprzemyślana wymiana biletów skutkuje wieloma niespodziewanymi problemami.

Wte i wewte zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.