PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37335}

Wyścig z czasem

Out of Time
7,0 27 621
ocen
7,0 10 1 27621
6,6 5
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

..Jestem pod wrażeniem. jeszcze nigdy nie czułam takiej satysfakcji za 22 złotych. ;-))) Wciska w fotel od pierwszej minuty. Najpierw erotyczną , trochę ckliwą historyjką a potem jako dobry amerykański suspense, , z wszystkimi elementami - jest rywalizacja, przyjażn między glinami, humor, szybka akcja, świetna scena walki na balkonie, uczuciowe rozdarcie, jest makabra, jest napięcie, są dwie piękne kobiety, w tej historii nie brakuje żadnych przypraw. Denzel Washington jest genialny. Pójdę na ten kryminałek jescze raz, aby poczuć tropikalny żar 99 stopni F na ciele i jeszcze raz usłuszeć Night Beat Revella - muszę mieć tę płytę. POLECAM!

ocenił(a) film na 5
Kamarina

Poważnie? A mnie rozczarował w tej roli. Jakieś wszystko wiadome dla mnie było od początku ... Od pierwszej minuty czuło się, że gościa ktoś w coś wrobi i że pójdzie o tą kasę ... No i ta bzdura z cudnym powrotem żony pięć minut przed rozwodem ... Tu już przesadzili ;))))

Ale może to kwestia ceny, bo ja dałam 14, więc jestem jakby do przodu, mimo niezadowolenia. ;))))))

użytkownik usunięty
KROPKA

ja dałem 10 i film mam na wlasnosc na DVD, fraaajerze hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones