PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633151}
6,5 4 506
ocen
6,5 10 1 4506
Wyśpiewać marzenia
powrót do forum filmu Wyśpiewać marzenia

Staram się, ale chyba nie dooglądam do końca... może to przez ten kompletnie niedobrany do
postaci dubbing? A może przez te ich dialogi? A może ja po prostu wyrosłam z tego typu filmów...
No nic, skoro zaczęłam to i skończę...kiedyś.

Lili89

I po bólu ;) w kategorii "kopciuszkowej" najsłabszy z tych, które już widziałam :/

Lili89

:) nikogo to nie interesuje:P
a mi sie ten film podobał:)

kromka95

Cieszę się ;) tobie się podoba, a mi nie. Ty masz prawo go chwalić podobnie jak ja mam prawo go zjechać (choć w sumie tego nie zrobiłam- jeszcze)...i niech każda z nas idzie w swoja stronę :P

Lili89

Polski dubing jest tak lipny ze to nawet nie ma o czym mowic . Gdyby nie to film dało by sie jakos obejrzec

islandlostgirl

Dokładnie, dubbing był straszny. Ogólnie mało jest w Polsce filmów dubbingowanych, które da się spokojnie oglądać. Np. pamiętam jak we Francji włączyłam telewizję i leciało "Siódme niebo", dubbing był taki, że przez chwilę się zastanawiałam jakiej produkcji jest ten serial, albo czy obsada kręciła równolegle po francusku, no bajka, a u nas przeważnie filmy dubbingowane zniechęcają niestety do oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones