PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547251}

Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić

Scusa ma ti voglio sposare
6,6 6 991
ocen
6,6 10 1 6991
Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić
powrót do forum filmu Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić

Oglądałam ten film z lekką rezerwą, bo pierwsza część, "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie", była jak dla mnie miejscami nudna. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona, "Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić" podoba mi się zdecydowanie bardziej. Nadal nie jest to wielkie arcydzieło, ale w swojej kategorii - przyjemne w odbiorze komedie romantyczne - film jest godzien pochwały. W sam raz na obejrzenie z rodzinką ;)

ocenił(a) film na 5
BlueChocolate

zgadzam się. pierwszy film był zbyt durny. ten daje radę

ocenił(a) film na 6
wiktork

A ja o wiele bardziej lubię pierwszą część ;) Więcej w niej było lekkości i polotu.

ocenił(a) film na 7
BlueChocolate

zgadzam się, pierwsza część była niezła ale druga spodobała mi się o wiele bardziej - była bardziej zabawna ;)

BlueChocolate

:o

Przypadkowo obejrzałam tę część jako pierwszą (zupełnie nie zdawałam sobie sprawy, że to kontynuacja) i nie bardzo mi się spodobał... Miałam w najbliższym czasie nadrobić braki i obejrzeć pierwszą część (z nadzieją, że jak to zazwyczaj bywa będzie lepsza od kontynuacji), ale teraz sama nie wiem czy warto...

ocenił(a) film na 9
soapybubble

bez pierwszej druga nie ma sensu

ocenił(a) film na 6
soapybubble

warto warto, mi tam 1 część sie bardziej podobała:)

KubaczWTN

Dobrze, że odświeżyliście ten wątek bo zupełnie zapomniałam o pierwszej części ;)

ocenił(a) film na 6
BlueChocolate

W pierwszej części Niki była, mówiąc krótko, fajniejsza. ;) Zabawniejsza dziewczyna z charakterkiem, flirciara, marzycielka. W drugiej przechodzi ogromną przemianę, jak dla mnie przez to stała się trochę nudniejsza i bezbarwna, ale moje ogólne porównanie dwóch części zdecydowanie plasuje "...chcę się z Tobą ożenić" na PIERWSZYM MIEJSCU! :) Bo mimo tej nowej Niki, wątki przyjaciół Aleksa były ciekawsze i dodatkowo rodzice Niki, hahah :D Uwielbiam ich! :) No i więcej słodkich momentów między główną dwójką. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones