PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624741}

Wyborcze jaja

The Campaign
6,0 17 171
ocen
6,0 10 1 17171
5,4 8
ocen krytyków
Wyborcze jaja
powrót do forum filmu Wyborcze jaja

Tj. fajny. Nie przesadzał bym, zwłaszcza że humor nie jest jakiś wygórowany, ale...
"You know the difference between your Mom and washin' machine? When I dump a load in the washin'
machine it doesn't follow me around for three weeks."

MumciurMaster

Mnie też się zasadniczo podobało poza tymi niepotrzebnymi, wulgarnymi wstawkami z dymaniem, masturbacją nogami, czy niesmaczną, żenującą "spowiedzią" przy stole w wykonaniu tatusia, mamusi i dzieci. Byłby to fajnisty film dla trzypokoleniowej rodzinki przy niedzielnym obiedzie, a tak to jest ch..., d... i kamieni kupa - że zacytuję klasyka. Byłoby może 7/10, ale po tych elementach daję najwyżej 3/10.
No cóż, wiadomo, że Hollywood pragnie z całych sił mieć wspływ na kształtowanie, a właściwie dekonstrukcję nie tylko kultury, ale i samej mentalności Amerykanów i całego świata oglądającego jego filmy, więc sobie nie żałuje. Teraz sprawy związane z najbardziej nawet intymnymi sprawami człowieka mają przestać być sprawami tabu i odtąd każdy kto o nich nie mówi z taką lekkością jak o szczotkowaniu zębów, jest ciemniak. Zdaję sobie sprawę, że zaraz rzucą się na mnie osoby z urobionymi już w ten deseń móżdżkami, więc lojalnie zapowiadam, iż to jedyny mój wpis na tej stronie, żadnych pyskówek z gówniarzerią nie przewiduję.

ocenił(a) film na 6
Jack_Holborn

Poprawnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones