PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502282}

Wybuchowa para

Knight and Day
6,2 72 164
oceny
6,2 10 1 72164
4,8 9
ocen krytyków
Wybuchowa para
powrót do forum filmu Wybuchowa para

Ocenianie tego typu filmów jakby miały być jakimś filozoficznym kinem, to jakaś horrendalna głupota. Przecież tego typu filmy to nic innego jak autoparodie, puszczenie oka do widza i zrobienie karykatury z każdego możliwego elementu innych gatunków - tutaj kina sensacyjnego. To nawet nie muszą być żarty w stricte tego słowa rozumieniu, chodzi o zabawę konwencją i tylko od bystrości widza zależy ile z tego wszystkiego wyłapie. Jak widzę te wszystkie nadęte oceny znafcuf z koziej d... to śmiać mi się chce nie tylko z filmu. Szukacie głębi w kałuży, która jest kałużą i wcale nie udaje oceanu. Proponuję nie oglądać nic innego poza zapętlonym w nieskończoność "Inland Empire" Lyncha. Udławcie się nim, jego schizofreniczną głębią i waszą powagą.

dium210

Tego typu, tego typu... chyba mi się trochę powtórzyło... ;)

ocenił(a) film na 8
dium210

Wypowiedź w punkt.

ocenił(a) film na 10
dium210

Genialna wypowiedz. Ja nawet wlasne zycie traktuje z przymrozeniem oka, a co dopiero film...

dium210

popieram calkowicie!

dium210

Spinanie pośladów zależy od wielkości zakompleksienia. Są tacy jak ja i bawią się konwencją a są tacy co nie potrafią żyć życiem bez kompleksów. Szkoda mi ich bo są smutni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones