Wybuchowa para

Knight and Day

2010 1 godz. 50 min.
6,2 66 760
ocen
6,2 10 66760
6 804
chce zobaczyć
4,4 5
ocen krytyków
{"rate":4.4,"count":5}
powrót do forum filmu Wybuchowa para
  • Muszę to zrobić i pochwalić Toma Cruise za tą rolę,był absolutnie świetny,męski (mimo
    wzrostu).Ogólnie rządził na ekranie,czym mnie zaskoczył,grał super-płynnie,naturalnie,bez
    nadęcia.Polecam nawet tym,którzy Cruise nie lubią bo możliwe,że po tym filmie polubią.

• pierniczek_ ocenił(a) ten film na: 5

adina Zgadzam się! Bardzo męski, pociągający. Jak napisałaś- mimo wzrostu. Pamiętam go z "Wywiadu z wampirem"- tam też miał to "coś". Nie dziwię się, że Kate H. zawrócił w głowie.
    Szkoda, że takich facetów coraz mniej. Opanowanych, myślących (wybaczcie),pewnych siebie, ale w taki sposób jak pokazał to Tom w tym filmie.Nie to co jakieś wymuskane "panienki" typu American Pie itd.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

adina no ja też musze to zrobić :D nie lubiłam go nigdy, zawsze był dla mnie taki obleśny a ten film jest naprawde fajny, ostatnio Cruise mnie pozytywnie zaskakuje i sie okazuje, że to jednak zawodowiec jest :) on powinien grać tylko w komediach, podobno jak ktoś radzi sobie w komediach to jest najwyższej klasy aktorem a ja ostatnio w dwóch komediach go widziałam no i to jest to! kreatywny Cruise w całej okazałości :) oby tak dalej!
    trzymam kciuki za jego pozytywną transformacje, niech człowiek w końcu wyjdzie na prostą :)

• kinomaniak_967 ocenił(a) ten film na: 7

adina Cruisa przede wszystkim cenie za to ze świetnie się broni, szybko biega, te jego skoki na dachu po prostu arcydzieło. Facet boski.