PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487319}

Wybuchowy weekend

Cherrybomb
6,2 6 071
ocen
6,2 10 1 6071
Wybuchowy weekend
powrót do forum filmu Wybuchowy weekend

1/10 Dno

ocenił(a) film na 1

Film o niczym żaden z tego Thriller Dramat tez z tego marny bardziej mi to pod Obyczajowy podchodzi!!! Jedyny plus tego filmu to, że jest krótki. Główni aktorzy grają 16 latków a dawno nimi nie są i jakoś dla mnie tak nienaturalnie. Główna aktorka dobrana fatalnie twórcy filmu wciskają nam, że to jakaś piękność a dziewczyna w scenie na basenie wyglądała tragicznie duże grube nie wysportowane cielsko wyglądało odpychająco aż mi się niedobrze zrobiło. Ona nastolatki w ogóle nie przypomina chyba, że tak Wielkiej Brytanii dziewczyny wyglądają w wieku 16 lat to nie zazdroszczę. Co do noty na Filmwebie myślałem że film jest chociaż przyzwoity taki w sam raz na wieczór widać że nota zawyżona przez fanki RupertaJ

lukalek

film swietny, klimat swoj trzyma duzy plus muzyka aktorzy swietni moim zdaniem dziewczyna ładna -.- film przedstawia nam życie nastolatków i właśnie to mi się bardzooo podoba

ocenił(a) film na 1
grduczek

Widocznie dużo dobrych filmów nie widziałeś. Gdzie świetność tego filmu widziałeś, co do gry aktorskiej to była porażka. Mi np. się podobało to że wyskakiwały treści sms na ekranie ciekawy patent. Ale tak to jedna wielka nuda. Co do dziewczyn każdy ma inny gust ale mnie odpycha wielkie cielsko i większość facetów też. Dziewczyny w tym wieku 16-18 lat są trochę szczuplejsze oczywiście zdarzają się krowiska ale nikt się nimi nie zachwyca i nie kwiczy że piękność jak w tym filmie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones