PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601244}

Wycieczka bez powrotu

One Way Trip 3D
4,7 2 885
ocen
4,7 10 1 2885
Wycieczka bez powrotu
powrót do forum filmu Wycieczka bez powrotu

Ja tak zauważyłem tutaj na filmweb że dużo taki fajnych horrów jest a takie słabe oceny ten film Wycieczka Bez Powrotu jest film bardzo dobry moim zdaniem a taka słaba ocena widać albo dzieci wchodzą i oceniają takie oceny widać że nie znacie się na horrorach i tyle ten film oceniam 10/10

ocenił(a) film na 7
slon1400

zgadzam się, mi horror podobał się bardzo :)

slon1400

tez sie zgadzam ale ocena 10 to duza przesada

ocenił(a) film na 5
slon1400

Jak obejrzysz bardzo dobry horror to porozmawiamy :) Film ok, ale przesadnie zły czy dobry nie jest.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Fakt ma swój klimat, są emocje oraz akcja. To lubię. Spokojnie 6/10 czyli niezły. Końcówka bardzo dobra ! To także lubie! Jednak na 10 dla mnie cos brakuje. Kazdy ma swoje wrażenie po filmie i to szanuje. Ja takze oceniałem niektóre moje kąski bardzo wysoko, pomimo bardzo słabej oceny ogólnej filmweb`owiczów :)

ocenił(a) film na 5
spocony

Z Innkeepers przesadziłeś totalnie, co brałeś jak to oglądałeś? Te filmy nie mają klimatu, emocje są praktycznie takie jak po wizycie u kolegi który nie robi imprezy. Horrory mają straszyć i podnosić ciśnienie, a tego nie było.

ocenił(a) film na 6
wmbco

wmbco co ty bierzesz, że to ci pierwsze na myśl przychodzi?? Jak ja dalem 10/10 to to jest moja ocena i znaczy ,ze tak uważam!!!
A ty jak masz mi tu sypac tak drętwe teksty to idz sobie cos weż i idz na owa impreze do koleki rozlużnic się heh xD
Aha i popatrz w swój profil i zastanów się który film na czymś oglądałeś i czy pasuje ocena,a nie w Mój!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
spocony

widzę, że jesteś bardzo agresywny. A ja z ciekawości zapytałem, gdyż też chciałbym coś wziąć i obejrzeć te arcydzieło w zamkniętym hotelu :)
Powiedz mi jaki film to powiem co piłem :D Na Ted np pepsi :)
Najwyraźniej nie grzeszysz poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 6
wmbco

cyt. ` Z Innkeepers przesadziłeś totalnie, co brałeś jak to oglądałeś? `
Jeśli tak wygląda u ciebie pytanie z ciekawosci o film,który cie interesuje to chyba żle to ująłeś to raz !
Dalej piszesz cyt. `Te filmy nie mają klimatu, emocje są praktycznie takie jak po wizycie u kolegi który nie robi imprezy `
Po co twierdzisz,że to zapytanie o film jeśli wczesniej piszesz,że je widzialeś. To chyba zrozumiałe jeśli twoim zdaniem nie mają klimatu!!!
Dla mnie skrytykowałeś po wiejsku badz pod wpływem czegoś moją ocene, lub pisałeś z neta od kolegi na imprezie której nie było xDD heh pozdrawiam z wielkim uśmiechem :))))

wmbco

dziecko weź się tu nie wypowiadaj nawet pewnie dla ciebie dobry horror to jakieś bajeczki typu ring z z duchami dziewczyneczek czy szajs typu egzorcysta...

slon1400

Problem w ocenach filmów tak specyficznego gatunku filmowego jak ,,horror" polega właśnie na odmiennych gustach i wrażliwości widzów. Albo się je lubi albo nie-jeśli ktoś nie lubi to nawet(wspomniany) ,,Egzorcysta" nie będzie mu się podobał i oceni go w skali filmweb na 1 co dla wielbicieli horrorów jest nie do pomyślenia. Na szczęście w sieci jest mnóstwo stron dla fanów gatunku i tam radzę zasięgac (rzetelnych)opinii :)

korajus

Filmu oglądać nie zamierzam ale uśmiałam się po przeczytaniu tematu zaczynającego się od słów "Ja tak zauważyłem tutaj na filmweb że dużo taki fajnych horrów jest" i pomyślałam, że to żart a to na poważnie.... :))))) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
dzungo

nie wiem czy kopia czy nie, nie obchodzi mnie to, gdyż pierwszy raz oglądam film z taką fabułą. i jeżeli oceniam ten film jak dla mnie jest bardzo dobry. po obejrzeniu go jestem pewna że nie wezmę nic typu grzybki halucynogenne, jest przekaz, dociera, oby więcej takich filmów.

umadzia94

ja pierdziele ale matrix wszyscy bredzą... ty do mnie z tymi grzybkami czy do kogo?

jaki film takie forum :)))))

użytkownik usunięty
slon1400

Dla mnie film słaby głównie dla tego, że zwalił temat od "Lęk" również o grzybkach ale zdecydowanie gorzej wymyślona historia.. No i nie bez przesady by ten film miał być przestrogą do brania grzybów (nie istnieją takie zwidy, cała grupa te same i do tego cyklicznie raz widzą siebie raz kogoś innego). Jednak, że to horror i trzeba przymrużyć oko na wiele aspektów.. Niestety Gra aktorska i przewidywalny koniec dla mnie sprawił, że seans oglądałem znużony wiedząc co stanie się na końcu. Klasykiem jest scena gdy "spojler" Ostatnia para stoi oblężona prze zbirów a oni obracają się do siebie i zadają pytanie co robimy, uciekamy ok. Obracają się a oprawcy stoją jak barany z pistoletami :0... Niby zwidy ale scena dla półgłówków... :).. Pozdrawiam 4/10

ocenił(a) film na 3

Dokładnie takie same mam argumenty odnosnie "Wycieczki bez powrótu".Podobne do "Lęku",przewidywalne( jak tylko zobaczylam opis pomyslalam: nacpiają się i wzajemnie powybijają) i tak się stało.Ale ta zbiorowa halucynacja?I powrót do miejsca rzezi?Brak logiki.Nie zachwycają mnie takie produkcje,budzą politowanie.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Pyskata_Blondynka

Nie zgodze się, że było to takie przewidywalne. Ja co prawda nie czytałem opisu wcześniej ale jakoś nie wpadłem na to, że to oni się wzajemnie zabijają, dopiero na koniec( zresztą zakończenie super), a w sumie to kto walnął na samym prawie początku tego chłopaka co zakrwawiony wrócił do obozu, (bo od tego to się zaczęło), jak wszyscy z nich byli w obozie.

ocenił(a) film na 3
muran_maciek

Nawet nie chciałam tego oglądać...Moją siostrę interesował,mnie irytował. Po pierwszych 10 minutach powiedziałam:Pewnie sie nacpaja i bede miec omany i najlepsze bedze jak sie nawzajem pomordują.Skoro uważasz,że film nie jest taki przewidywalny widocznie musze mieć dar :D haha Mnie też zastanawia kto walnął tego kolesia.Może faktycznie ta laska, bo wydawała się z deka uposledzona,albo po prostu kolejny oman zbiorowy :D Nie mogę sie w tym doszukac logiki....Te zbiorowe zwidy i kazdy ma taką samą.....

ocenił(a) film na 6
muran_maciek

Gościu od Lily do niej gada, a ona pada i "łapie zgona".. Ta druga laska tańcuje przy ognisku. Potem ziomek idzie siku, i widać z daleka ten ich biwaczek, nie ma już tańcującej laski, natomiast widać przez chwilę jak przy jednym namiocie ktoś zaczyna z kimś grę wstępną;).. A więc pewnie Lily z tym swoim, więc może to ta tańcująca walnęła tego co sikał?

slon1400

Słaba ocena, bo SŁABY FILM. Dałam 3, a i tak mam wyrzuty, że za dużo... Bajka jakich mało -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones