PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679854}

Wykapany ojciec

Delivery Man
6,5 44 719
ocen
6,5 10 1 44719
5,0 8
ocen krytyków
Wykapany ojciec
powrót do forum filmu Wykapany ojciec

Polskie akcenty

ocenił(a) film na 7

Nie zauważyliście, że w tym filmie nie tylko nazwisko Woźniak ma coś wspólnego z Polską,
w 35min filmu widać jak jedzie ciężarówką i ma poprzyklejane emblematy polskiego godła, flagi i oznaczenia "PL" takie 3 naklejki ;)
Nie sądzę by był to przypadek :)

Zaq

to nie pierwszy raz, gdy w filmie z udziałem Vinca Vaughna są polskie akcenty.

Zaq

W filmie powiedziane było, że ojciec pochodzi z Polski. Jest nawet scena, w której mówią "na zdrowie" po polsku, jednak brzmi to nieco śmiesznie z powodu ich akcentu :)

ocenił(a) film na 6
Dragine

Trochę tak z rosyjska to ich "na zdrowie" brzmi. Warto jednak wiedzieć, że aktor, który gra ojca głównego bohatera to polski aktor - Andrzej Blumenfeld.

Zaq

Vince nosi też szarą koszulkę "Warsaw", razem z przyjacielem prawnikiem przesiadują w jakiejś polskiej cukiernii czy czy tam bo w tle widzimy szyld sklepu na przeciwko - "Borkowski's" - zapewne w polskiej dzielnicy. No i oczywiście ojca Starbucka gra Polak - Andrzej Blumenfeld i fajnie zobaczyć znajomą, swojską twarz w produkcji z usa.

ocenił(a) film na 6
Zaq

Również dostrzegłem elementy, o których tutaj piszecie. :)
Szczególnie zwróciłem uwagę na powiedziane "Na zdrowie."
Miło zobaczyć "coś" polskiego w zagranicznej produkcji.

Zaq

Wy chyba nie oglądaliście z uwagą tego filmu, przecież wyraźnie ojciec głównego bohatera mówił że jego ojciec jeszcze w Warszawie dał mu 10 $ i wysłał go do USA a on obiecał mu je oddać kiedy będzie bogaty. Niestety jego ojciec umarł a on sam był bez grosza, mimo to był zadowolony ponieważ miał synów.....

ocenił(a) film na 7
Wojtek_Farmer

otóż to, nareszcie ktoś kto oglądał film, oglądał go uważnie ;)

ocenił(a) film na 5
Zaq

Ojca głównego bohatera gra polski aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones