PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700299}

Wykolejona

Trainwreck
5,6 43 301
ocen
5,6 10 1 43301
5,9 21
ocen krytyków
Wykolejona
powrót do forum filmu Wykolejona

czyli pracująca w kolorowej gazecie, "zakochuje się" w przystojnym lekarzu.
Daję w ciemno 1

nawieczor

Dajesz pałę w ciemno?

ocenił(a) film na 7
GRAnith

Widać lubi dawać w ciemno :) Można to nazwać „syndromem ciemnoty” :)

ocenił(a) film na 1
Woooo


Oceniasz innych w ciemno trollu?

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Ależ nie, wszystko jasne: to Ty dałeś „w ciemno”. Nie pamiętasz, co napisałeś? Autotrolling level expert :)

ocenił(a) film na 1
Woooo

Ja nie mogę oceniać w ciemno filmów ale ty trollu możesz mnie oceniać w ciemno?

Logika #levelexpert

nawieczor

ależ kolega/koleżanka wyżej woooo nie oceniła cie w ciemno, zostałeś oceniony na podstawie pewnej rzeczy którą zrobiłeś która jest wystarczająca zeby cie nazwać trollem, idiotą i kretynem. Every action has consequences.

ocenił(a) film na 1
aliant1


Świetnie się podsumowałeś :D gratulacje

ocenił(a) film na 4
nawieczor

jak mozna nie widzac juz oceniac

beti19101987

Tysiące "osób" tak robi.

ocenił(a) film na 1
beti19101987


film o o obciąganiu, seksie analnym, ćpaniu i chlaniu zasługuje na więcej? Jakieś argumenty za?

ocenił(a) film na 4
nawieczor

nie mówie ze zasługuje na wiecej tylko ze sie pierw powinno obejrzec by oceniac chocby na 1

ocenił(a) film na 1
beti19101987


Aby ocenić każdy shit filmowy muszę go oglądać?

To poczytaj sobie jak krytycy literaccy oceniają książki. Czytają pierwsze 3 strony i jak książka jest żenująca lub słaba piszą to co zauważyli.

Tak to działa więc pogódź się z tym.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

To jest tylko Twoje wyobrażenie na temat pracy krytyka. Tzw. „ludowa mądrość”. W rzeczywistości krytycy czytają książki w całości i niemal przez cały czas. Natomiat Ty uprawiasz obeny oststnio w naszym kraju typ ostracyzmu. „Nie widziałem, nie słyszałem ale jestem moralnie wzburzony”. Pełno takich pod „Piknikiem Golgotą” czy na Jasnej Górze. I jaki świętoszek: „film o o obciąganiu, seksie analnym, ćpaniu i chlaniu zasługuje na więcej?” Powstało sporo wybitnych filmów i książek na te tematy (nie twierdzę że akurat ten jest wybitny). W ten sposób można od razu skreślić Bukowskiego, Boudelaira czy setki innych.
Sam film nie jest tylko o wzmainkowanych czynnościach, ale raczej o pustce i pogoni za złudnym spełnieniem.
Co ja właściwie robię? Próbuję racjonalnych argumentów wobec kogoś, kto chwali się ignorancją i jest z niej dumny. Pogięło mnie.

ocenił(a) film na 1
Woooo


Uprawia moralne oburzenie troll który ocenia innych dyskutantów "w ciemno" nie znając ich osobiście. Ja w przeciwieństwie do ciebie trollu oceniłem film.

Jesteś prostym hejterem zatrudnionym przez producentów tego gniota filmowego, sądząc po tych wypocinach z lewackiej strony społeczeństwa.

Wstydź się za siebie i te brednie które wypisujesz.

nawieczor

To po co w ogóle oceniasz? Nie lepiej odklikać "nie interesuje mnie"?

ocenił(a) film na 1
nawieczor

I dobrze, bo ten film to jakiś poje.. jest

ocenił(a) film na 2
nawieczor

w trakcie oglądania dałam na filmwebie 3, przy końcówce zmieniłam na 2.. Ten film jest bardzo bardzo zły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones