Meet Prince Charming

1 godz. 35 min.
5,9 1 834
oceny
5,9 10 1834
876
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":7645,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Meet+Prince+Charming-1999-7645/tv","text":"W TV"}]}

Młoda,piękna i ambitna Samantha (Tia Carrere) niedawno zerwała z niewiernym chłopakiem. Zraniona i upokorzona nie ma najmniejszej ochoty na nowy związek. W swoim mieszkaniu urządza głośne imprezy i świetnie bawi się z przyjaciółmi.Hałasów tych nie może znieść jej samotny sąsiad, Jack (David Charvet). Wciąż stuka w ściany Samanthy.Dziewczyna odwięcza mu się siuśkami swojego pieska na wycieraczce Jacka;) Pewnego dnia Samantha wchodzi do internetu na stronę dla samotnych i rozpoczyna rozmowę z sympatycznym nieznajomym.Czeka ją wielka niepodzianka..ale czy miła?

Dwoje zwaśnionych, aczkolwiek praktycznie nie znających się sąsiadów, poszukuje partnerów życiowych. Nie mogąc ich znaleźć w tradycyjny sposób decydują się na randkowanie za pośrednictwem internetu. Na co dzień skonfliktowani, w komputerowej sieci są coraz bardziej sobą zainteresowani...

Gehain
opis użytkownika

Samantha i Jack są sąsiadami i... nie znoszą się. Pewnego dnia trafiają do tej samej agencji, kojarzącej partnerów za pośrednictwem Internetu. Oboje przyjmują ten sam pseudonim i rozpoczynają korespondencję, w której coraz bardziej przypadają sobie do gustu.

Behind_The_Mask
opis użytkownika

Samantha, redaktorka w dziale urody, przeżywa kryzys w sferze uczuciowej. Boleśnie została dotknięta zdradą swojego partnera, Briana. Rozstali się, chociaż uczucia nie do końca wygasły. Jack próbuje natomiast wydawać gazetę, ale brakuje mu pieniędzy i musi dorabiać jako kelner. Jego siostra Hilary uświadamia mu, że powinien znaleźć sobie życiową partnerkę. Do podobnych działań przekonuje Samanthę jej przyjaciółka Jennifer. Przez przypadek sąsiedzi trafiają do tej samej agencji kojarzącej partnerów za pośrednictwem Internetu. Dziwnym trafem oboje przyjmują ten sam pseudonim i rozpoczynają korespondencję, w której coraz bardziej przypadają sobie do gustu. Wciąż jednak nie mają pojęcia, że dzieli ich tylko ściana i codzienne sąsiedzkie utarczki.

Miluska
opis użytkownika

Akcja tego filmu rozgrywa się na Manhattnie, gdzie o prawdziwą miłość jak się okazuje wcale nie jest tak łatwo. Główna bohaterka, Samantha właśnie obchodzi 29.urodziny i przeżywa rozstanie ze swoim chłopakiem - lekkoduchem, nie widzącym nikogo poza sobą i swoimi potrzebami. Najlepsza przyjaciółka Samanthy koniecznie chce ją wyswatać i wykupuje jej karnet w agencji matrymonialnej jako prezent urodzinowy. Ma zapewnione 3 randki- najpierw sceptycznie podchodzi do pomysłu, lecz w końcu daje się przekonać do tej idei. Z drugiej strony poznajemy Jack'a, który dorabia jako kelner i marzy o własnej gazecie. Aktualnie pracuje nad artykułem o tym, jak znaleźć drugą połówkę, i trafia do tej samej agencji co Samantha. Ironia losu sprawia, iż zaczynają mailować ze sobą, nie mając pojęcia o tym, że są sąsiadami. Po 2 nieudanych randkach z innymi osobami z agencji wreszcie spotykają się i... dostrzegają komizm całej sytuacji.

Izma
opis użytkownika

Czasem to o czym marzysz jest na wyciągnięcie ręki.
Romantyczna komedia o miłosnych perypetiach dwojga nowojorczyków. Jack Harris chwilowo jest kelnerem, choć przymierza się do wydawania własnej gazety. Właśnie rozpoczął prace nad artykułem o internetowych agencjach matrymonialnych. W celu lepszego zgłębienia tematu rejestruje się w jednaj z nich jako klient. Samantha przeżywa uczuciowy kryzys. Właśnie rozstała się z chłopakiem, który okazał się niewiernym lekkoduchem. Jej przyjaciółka za wszelką cenę chce ją wyswatać i zapisuje Samanthę do internetowej agencji matrymonialnej. Wkrótce Jack i Samantha trafią na siebie w sieci i zaczną wirtualny flirt. Wróżyłoby to rychły happy end, gdyby nie pewien drobiazg – Jack i Samantha w rzeczywistym życiu są sąsiadami i szczerze się nie znoszą. Czy uda im się poznać się na nowo?

opis dystrybutora dvd