Wyprawa Magellana

Elcano y Magallanes. La primera vuelta al mundo

2019 1 godz. 30 min.
6,1 972
oceny
6,1 10 972
730
chce zobaczyć
{"type":"film","id":834701,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Elcano+y+Magallanes.+La+primera+vuelta+al+mundo-2019-834701/tv","text":"W TV"}]}

Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami na pokładzie pod kierownictwem Juana Sebastiano Elcano. Wyprawa dookoła świata zakończyła się sukcesem, co jednak wydarzyło się w jej trakcie? Oto prawdziwa opowieść! Walka z żywiołem oceanu, rajskie wyspy, o których nie śniło się nikomu, nieznane plemiona, niespodziewana miłość oraz wielkie piękno i jeszcze większe niebezpieczeństwa, które czyhały na śmiałków w każdej sekundzie. Przed Wami najbardziej niesamowita wyprawa świata, która zmieniła kurs historii… na zawsze!

opis dystrybutora kino

Jak płynąć w rejs, to tylko z Ferdynandem Magellanem i jego ponad dwustuosobową załogą. Pięć potężnych statków wyrusza w daleką podróż. Trzy lata później dołącza do nich niewielka grupa z  Juanem Sebastianem Elcano. I tak coraz liczniejsza drużyna śmiałków będzie musiała stawić czoła groźnym falom i atakom nieznanych plemion Czy uda im się bezpiecznie dobić do brzegu? Poznaj prawdziwą opowieść o rejsie, który zmienił bieg historii!

Player+