film

Wyprawa po miłość

Love at Sunset Terrace
2020
1h 30m
5,2 94
oceny
5,2 10 1 94
Sophie Carter jest współwłaścicielką dobrze prosperującej firmy projektowej w Los Angeles. Poświęca się zbyt dużo pracy i czuje się mocno wyczerpana. Za podszeptem swego... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Wyprawa po miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Sophie Carter jest współwłaścicielką dobrze prosperującej firmy projektowej w Los Angeles. Poświęca się zbyt dużo pracy i czuje się mocno wyczerpana. Za podszeptem swego biznesowego partnera, Spencera, postanawia zafundować sobie wreszcie dwutygodniowe wakacje. Wynajduje pokój w niewielkim pensjonacie nad jeziorem, w urokliwym SunsetSophie Carter jest współwłaścicielką dobrze prosperującej firmy projektowej w Los Angeles. Poświęca się zbyt dużo pracy i czuje się mocno wyczerpana. Za podszeptem swego biznesowego partnera, Spencera, postanawia zafundować sobie wreszcie dwutygodniowe wakacje. Wynajduje pokój w niewielkim pensjonacie nad jeziorem, w urokliwym Sunset Terrace, gdzie ma nadzieję w końcu wypocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Właściciel pensjonatu, Michael, samotnie wychowuje córkę po śmierci żony. Sophie zaprzyjaźnia się z dziewczynką, a rezolutna kilkulatka sprawia, że niebawem zdobywa też serce jej ojca.

Zdjęcia do filmu kręcono w Maple Ridge (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sophie Carter jest współwłaścicielką dobrze prosperującej firmy projektującej wnętrza w Los Angeles. Zbyt poświęca się pracy i czuje się mocno wyczerpana.
Za radą swojego wspólnika, Spencera, postanawia zafundować sobie wreszcie dwutygodniowe wakacje w miejscowości którą uwielbiała jej babcia.
Wynajmuje pokój w...