PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673509}

Wyrmwood: Droga do żywych trupów

Wyrmwood: Road of the Dead
5,7 5 011
ocen
5,7 10 1 5011
6,7 3
oceny krytyków
Wyrmwood: Droga do żywych trupów
powrót do forum filmu Wyrmwood: Droga do żywych trupów

Da się!!

ocenił(a) film na 8

polecam!! dawno nie widziałem tak dobrego filmu o zombie. nakręcony niskim nakładem, bez znanych nazwisk. świetne zdjęcia, montaż, efekty, klimat!! odskocznia po słabych gniotach jakie powstawały tyle lat. pozycja na którą każdy fan żywych trupów czekał bardzo długo!!

ocenił(a) film na 2
galendae

Ja uważam ze to gniot nie będę dalej pisał bo nie ma po co film jest beznadziejny

ocenił(a) film na 8
Baal

Jedni lubią "Symfonię grozy" inni "Zmierzch". Dalej nie będę pisał bo aluzja nader czytelna.

ocenił(a) film na 2
galendae

Pierwszy film nie widziałem a Zmierzch to tez dostał niską ocenę :)

ocenił(a) film na 8
Baal

haha :D zatem polecam!!

ocenił(a) film na 2
galendae

Dziękuję jak będzie kiedyś okazja to się zobaczy :) lubię stare filmy

ocenił(a) film na 7
galendae

Jestem fanem filmów o zombie i przyznam ze ten film "wchodzi" dobrze, zaden gniot, fajny klimat, dobre efekty muzyka i odjechany pomysl! Ja to kupuje w calosci

ocenił(a) film na 8
wujaniek

dokładnie!! :D jestem wielkim fanem horrorów wszelakich, jednak z czasem powstają coraz to większe gnioty w temacie żywych trupów. Jak dla mnie "Wyrmwood" jest ukłonem w stronę klasyki z zupełnie nowatorskim jednak spojrzeniem na temat.

galendae

jest ok, choc moglo byc smieszniej i czarniej, troche niedrobiona koncowka, do obejzenia.
poprzedni australijski : "zombie z berkley" duzo lepszy i takze nietypowy.

ocenił(a) film na 8
galendae

Dokładnie, Mad Max w klimatach zombi ;) może niskobudżetowy ale widać chociaż w tym filmie jakiś pomysł do wyprodukowania czegoś nowego i jak dla mnie wyszło to twórcą bardzo dobrze, film dobry klimacik świetny.

ocenił(a) film na 7
galendae

Całkiem przyzwoity film o zombi , kilka ciekawych rozwiązań połączonych z klasycznymi daje ciekawą forme do tego kilka zabawnych tekstów troche flaków i krwi i daje całkiem przyzwoity film o zombi patrząc na jego budżet można go uznać na film udany .

użytkownik usunięty
galendae

Świetne zdjęcia, montaż, efekty, klimat???? Jaja sobie robisz? Ten film to gniot straszny. Ciężko to nazwać filmweb klasy B, bo to bardziej C albo D. Ciężko dociągnąć do końca. Zero fabuły i sensu. Papka dla ludzi bez żadnych oczekiwań, poza odpadającymi łbami i wszęchobecną krwią.

użytkownik usunięty

*wszechobecną oczywiście. :)

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się, to najgorszy film o zombie jaki widziałem.

użytkownik usunięty
galendae

Daje radę coś w stylu "Znation", chociaż drugiego równie paskudnego bamba rzadko można spotkać; gościu mógby spokojnie robić za zombie bez charakterki.

ocenił(a) film na 5

To byl aborygen a nie czarnsfalt... Lecz fakt arbuza mial przez bumerang chyba robajewszego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones