PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136188}

Wyspa zabójców

Immortal Combat
4,9 35
ocen
4,9 10 1 35

Wyspa zabójców
powrót do forum filmu Wyspa zabójców


Taki slogan umieszczony na okładce kasety VHS zachęca nas do obejrzenia tego filmu.

A oto krótki opis:
Para detektywów z Los Angeles trafia na tropikalną wyspę, gdzie odkrywa tajną naukową bazę międzynarodowej organizacji HydraCo. Przeprowadzane tam przerażające eksperymenty na specjalnie wyselekcjonowanych silnych i walecznych osobnikach grożą światu nowym rodzajem terroryzmu.
Detektywi muszą zrobić wszystko, by zniszczyć HydraCo i ujść z życiem z pełnej zasadzek wyspy.

Pozytywnie mnie zaskoczył ten B klasowy akcyjniak. Jest dużo pojedynków, wartka akcja i końcówka filmu naszpikowana walkami. W roli głównej Roddy Piper, który w latach 90' miał na koncie kilka fajnych trzecioligowych filmów akcji. Partneruje mu Sonny Chiba, facet jest niesamowity w tym filmie.
Spora dawka humoru i fajna muza w tle to też mocne atuty tej produkcji. Nie zapominajmy o pięknej pani dziennikarce, do której przez cały film lepi się Roddy. :)

bennyhillshow

witam czy posiadasz ten film u siebie ???

tiger29

Mam ten film na kasecie VHS.

bennyhillshow

a jest mozliwosć zgrania niego ???

tiger29

Nie mam sprzętu. Jak jesteś z okolic Rudy Śląskiej to mogę Ci pożyczyć ten film.

bennyhillshow

mieszkam w gorzowie wlkp

tiger29

Uuu daleko.

bennyhillshow

wiem wiem

tiger29

a maszmożliwość sprzedać wyspa zabójców ???

tiger29

Nie sprzedaję kaset, bo je zbieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones