PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379398}

Wyspa

Ostrov
7,4 13 643
oceny
7,4 10 1 13643
6,7 9
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Niesamowita przypowieść o kolejach ludzkiego życia. Cierpieniu i odkupieniu osadzona w surowym klimacie morza północnego. Wyspa jest symbolem ucieczki, pokuty ale i wybawienia i uzdrowienia. Wielkie kino. polecam

ocenił(a) film na 9
Danilho

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.
Szkoda tylko, że tak mało widzów. Ale patrząc na część komentarzy dochodzę do wniosku, że może to i dobrze...
Zdecydowanie nie jest to film dla ludzi szukających w kinie rozrywki i szybkiej akcji!

ocenił(a) film na 9
takisobienick

Prawdziwa perła, nie dla wszystkich...

ocenił(a) film na 9
Danilho

Zgadzam się z przedmówcami bardzo dobry film, skłania do zastanowienia się nad życie ale nie każdemu musi się podobać. Tempo filmu miało być spokojne więc tych szukających wartkiej akcji może nudzić.
Polecam.

ocenił(a) film na 6
Danilho

totalnie nietypowe kino..

ocenił(a) film na 8
kakilaki

Myślę że rosyjskie kino ogólnie rzecz biorąc jest bardzo niedoceniane. Jest pełne mistycyzmu i mądrości. Znacie jakieś dobre filmy rosyjskie warte obejrzenia? Ja polecam Powrót.

ocenił(a) film na 9
Danilho

"Spaleni Słońcem" choć pewnie widziałeś. Zupełnie inna tematyka aczkolwiek wybitne dzieło.

ocenił(a) film na 9
irish23_faurepavane

Piękny film.Pamiętam jak ksiądz włączył mojej klasie.Przez paru idiotów wyłączył po 20 minutach.Bo ich zdaniem nie było cycków i seksu.

ocenił(a) film na 9
Danilho

"Siberia. Monamour".

ocenił(a) film na 8
Danilho

Tym wyspa dla tego mnicha czym pustynia dla proroków. Miejsce osamotnienia ale i możliwość większego skupienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones