Wysyp żywych trupów

Shaun of the Dead

2004 1 godz. 39 min.
6,7 45 095
ocen
6,7 10 1 45095
7 634
chce zobaczyć
6,5 10
ocen krytyków
{"rate":6.5,"count":10}

29-letni Shaun mieszka w Londynie i płynie przez życie nawet nie próbując wykorzystać swojego potencjału. Większość czasu spędza ze swoim przyjacielem Edem w pubie The Winchester, co doprowadza do szału jego dziewczynę Liz. Dziewczyna grozi zerwaniem, jeśli Shaun się nie zmieni. Jednak jego obietnice poprawy nieoczekiwanie krzyżują stada 'żywych trupów', które wylegają na londyńskie ulice. Wkrótce zombie wdzierają się do pubu The Winchester, usiłując pożreć pozostałych przy życiu...

Wrocia
opis użytkownika

29-letni Shaun mieszka w Londynie i większość czasu spędza w pubie ze swoim przyjacielem Edem, co doprowadza do szału jego dziewczynę Liz. Grozi ona zerwaniem, jeśli Shaun się nie zmieni. Wszystko zostaje nieoczekiwanie pokrzyżowane przez pojawienie się na londyńskich ulicach stad żywych trupów. Wkrótce zombie zaczynają się wszędzie wdzierać, aby zabić pozostałych przy życiu...

Simbelmyne
opis użytkownika

Związek Shauna i Liz przechodzi ciężki okres. Ona zarzuca mu egoizm i brak odpowiedzialności a on nie chce by ktokolwiek ograniczał jego wolność. Problemy miłosne zejdą jednak na dalszy plan gdy miasto zostanie zaatakowane przez krwiożercze zombie. Grupa ocalałych osób z Shaunem i Liz na czele znajduje schronienie w pobliskim pubie Winchester. Jak długo jednak będą w stanie odeprzeć atak żywych trupów?

Paulos84
opis użytkownika

Shaun (Simon Pegg) jest życiowym nieudacznikiem. Woli poświęcać czas swoim kolegom niż narzeczonej Liz (Kate Ashfield). Wszystko się gwałtownie zmienia, gdy w otoczeniu Shauna pojawiają się hordy krwiożerczych żywych trupów.

IsTiLlLoVeYoU
opis użytkownika

To mieszanka horroru, komedii i romansu, w której można odnaleźć nawiązania do najsłynniejszych przebojów gatunku.
Shaun ma 30 lat, mieszka w Londynie i życie przelatuje mu przez palce. Cały czas przesiaduje w pubie ze swym kumplem Edem, co doprowadza do szału jego dziewczynę, Liz.
Dopiero problemy w pracy, rozstanie z ukochaną i wysyp krwiożerczych zombie na londyńskie ulice uświadamiają mu jak beznadziejne życie prowadził do tej pory. Ale czy w obliczu śmierci zdąży je zmienić?

opis dystrybutora dvd