PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101418}

Wyzwolenie

Osvobozhdenie
7,2 986
ocen
7,2 10 1 986
Wyzwolenie
powrót do forum filmu Wyzwolenie

Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 10

Film doskonaly pod kazdym wzgledem. Realistyczne sceny batalistyczne, realia wojny ukazane z punktu widzienia zarowno zolnierzy, jak i dowodcow,i to obu stron. Swietna obsada aktorska. Prawdziwy obraz wojny i prawdziwa historia. Moj dziedek, ktory przeszedl front, mowil ze to "najprawdziwszy film o wojnie".

ocenił(a) film na 8
baskar

Masz absolutną rację.To jeden z najlepszych filmów wojennych jakie widziałem i mimo,że trwa prawie 8 godzin to nie mogłem
się od niego oderwać i obejrzałem w jeden dzień.Pewnie,że propagandy w nim nie brakuje ale nie jest ona aż tak bardzo
nachalna i w oglądaniu wcale nie przeszkadza.Moim zdaniem zresztą zważywszy na rok produkcji i panującego wówczas na
Kremlu i tak wyszło w miarę neutralnie.Jedno tylko mnie rozbawiło gdy radzieccy czołgiści ucztowali sobie w najlepsze
z niemiecką rodziną i mimo że były tam całkiem ładne panie zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni .Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones