PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 281
ocen
7,2 10 1 174281
4,0 20
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Koleś o takim nicku napisał w O FILMIE na temat fabuły, że ma wystąpić Gambit. Skąd on może wiedzieć co będzie się działo w filmie jak jeszcze sami amerykanie nie ujawnili skryptu na żadnej stronie, ani najlepsi wyszukiwacze wszystkiego o X-menach na amerykańskim forum nic nie wiedzą co jest pewne.Z tych wersji które są podawane odnośnie obsady filmu, lub też na IGN, nie ma nic o Gambicie. Gambit nie ma nic wspólnego z historią Wolverine'a, i nie będzie go w tym filmie. Co bardzie świadczy o tym że jeszce nic niewiadomo o fabule -) film będize gotowy na 2008,a nie jak planowano 2007 rok, więc skąd się biorą takie pajace jak Davy jones i czemu filmweb nie sprawdza wiarygodności źródeł?
W filmie wystapią takie postaci jak Stryker,Sabretooth,Silver Samurai być może Lady Deathstrike,ale napewno nie Gambit.

ocenił(a) film na 3
deamon82

i co to ma znaczyc??: "Historia ta została szczegółowo opisana w albumie "Weapon X" Barry'ego Windsor-Smitha."

Z tego co pamietam to weapon x byl o czyms zupelnie innym.
jedna wielka bzdura......

ocenił(a) film na 6
weapon_x

dopiero dziś skończyli skrypt, niestety Jackman nic nie ujwanił, niewiem skąd takie debile się biorą jak Davy Jones

ocenił(a) film na 10
deamon82

Ja was nierozumiem, a nie łatwiej zaczekać a nie tworzyć plotki. Potem to się robi z tego kogel- mogiel i nic niewiadomo. Ja tam zaczekam, Wolverine to świetna postać i Hugh Jackman zagrał ją dobrze a nawet lepiej niż dobrze.

deamon82

Gambit i Sabretooth to postacie z wspolna przeszloscia, a Wolviego i Gambita laczy przygoda w Japoni, ktora nie zostala do konca wyjasnione na lamach komiksow, jak rozniez przygda w Nowym Orleanie w ktorej sa nawiazania do wspolnej przeszlosci.

Mamy kilka nurtow glownych komixow o x-men, a film jest takim totalnym mentlikiem ktory nie odzwierciedla zadnego w pelni.

Tak naprawde powiazac mozna kazdego z bardziej barwnych x-men ze soba wspolna przeszloscia, zwykle w komiksach sa przypiski itd, ktore daja nam taki specyficzny - nie dokonca wyjasniony splot bohaterow. Robione jest to celowo zeby nie zamykac mozliwosci pisania kolejnych z plynna chronologia w ktora mozna dowolnie ingerowac.

Weapon X to nie tylko historia Logana i jego modyfikacji w tytulowym projekcie, ale rowniez jego tulaczki i szukania prawdy o sobie. Do konca nie wiadomo co robil przez te lata po projekcie i przed przylaczeniem do X-men.

Co do filmu - to moim skromnym zdaniem Gambit/Psylocke/Kwannon/X23/Mystique - to postacie, ktore praktycznie musza pojawic sie w tym filmie(przynajmniej częsc), a powod jest prosty - samo imie w opisie filmu zwiekszy liczbe amatorow kupujacych bilety, a wplesc je w historie Logana to zaden problem.

Patrzac na dzisiejsze kino widac jak na dloni trend do upychania barwnych postaci(np w Van Helsingu zrobili takie kombo, ktore moim zdaniem wyszlo zalosnie - zamiast skupic sie na kilku postaciach walneli wszystko do gara i powiazali nitka stawiajac na akcje)

IMO to bedzie mega mix a nie Weapon X a Davy Jones moze okazac sie prorokiem.

ocenił(a) film na 6
g_m_s

na dzisiejszy dzień jest debilem, zamieszczać opis gdy jeszcze nic nie zostało ujawnione, totalny kretyn

ocenił(a) film na 6
deamon82

Co jeden kretyn to lepszy. Filmweb stał się strasznie dziecinny. Dodawanie tandetnych opisów do filmów na siłę, by ku... jakieś punkty zbierać. Nie dość, że jest już 10, to musi powstać jedenasty identyczny jak poprzednie i zawsze zawierający jakiś kwas. DZIECINADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj są 3 opisy, ale każdy równie debilny jak wyżej opisałem, zerżnięty z pierwszego opisu, gdzie kwas musiał się pojawić.
1.Wolverine mutant z trzema pazurami, z krzesła mało nie spadłem
2.Po spotkaniu z Xavierem rusza do Kanady, głąby to było w X2,,,Wolverine" ma być prequelem
3.Dopiero niedawno poznaliśmy prawdopodobny scenariusz, który i tak jak wiemy uległ zmianie, ale oni już dawno musieli umieścić opis.
DEBILE!!!

ocenił(a) film na 4
deamon82

Każdy z tych opisów to kwas, a ostatni się nie nadaje do niczego. Koleś, który go napisał mógłby mieć na tyle przyzwoitości i poprosić o usunięcie go z Filmwebu. Widać, że moderatorzy śpią zamiast sprawdzać autentyczność opisów.

"Jako młody mutant, Logan przeszedł szereg badań w programie stworzenia nowej bronii zwanym ?Weapon X"" - młody? Logan urodził się w 1882 roku, podczas badań był już stary, pewnie miał około 80 lat na karku (bardzo wolno się starzeje). To z opisu drugiego.

ocenił(a) film na 6
Est85

debilstwo nie zna granic
http://www.filmweb.pl/Poll?poll.id=1574

ocenił(a) film na 4
deamon82

No właśnie jak przeczytałem tamten opis to normalnie zdębiałem :| Ale później zobaczyłem resztę opisów i mi przeszło. Po prostu ktoś czegoś nie dopilnował. Najbardziej mnie powaliła ta grupa złych mutantów mających moc "Wendiga" (pomijam już fakt, że nazwy Wendigo się nie powinno odmieniać).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones