PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 281
ocen
7,2 10 1 174281
4,0 20
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Idiotyczna fabuła :|

ocenił(a) film na 4

Ja nie wiem skąd oni wzięli pomysł na takie "coś". Sabretooth, Gambit, rozumiem, ale grupa złych mutantów władająca mocą Wendigo? Co to ma być? Wendigo to była oddzielna postać w świecie Marvela.
Jeśli poniższy opis jest prawdziwy, to szkoda czekać na ten film :(

"Po uzyskaniu kilku istotnych informacji o swojej przeszłości od profesora Charlesa Xaviera mutant Wolverine, członek grupy "X-men", który posiada unikatowe zdolności - szybkie leczenie ran, trzy bardzo wytrzymałe pazury i szkielet naszpikowany rzadkim metalem- adamantium, który uzyskał dzięki wojsku ,które przeprowadzało eksperymenty medyczne na nim. Wraca do Kanady by odkryć sekret swojej przeszłości. Po krótkiej podróży natyka się na mutanta-przestępcę nazywającego się Gambit, który jest przeciwnikiem wciąż żyjącego Sabretootha, który prowadzi grupę złych mutantów dysponujych siłą legendarnego potwora Wendiga i dążą do władzy nad całym światem. W tym czasie Logan spotyka swoją byłą miłość, którą chce zabić jej starsz brat. Wolverine i Gambit stawiają jako swój główny cel uratowanie jej, z pomocą . . . Sabretootha."

Est85

Eee...umarłam chyba pisali ten scenariusz po pijanemu albo naszpikowani prochami.Jak można było coś takiego napisać?? Miałam nadzieję, że ten film bedzie opowiadać przede wszystkim o histori Wolverin'a, a tu jak widac powyżej totalny gmiot.*

*przepraszam za błędy.=D


ocenił(a) film na 6
blade_12

już pisałem 100 razy, że nie jest, czytajcie uważniej, debile odpowiedzialni za tą stronkę umieszcają takie idiotyczne opisy

ocenił(a) film na 7
Est85

to sa jakies smiechy.Jakim cudem to wszystko dzieje sie po dolaczeniu do x-men???!! Stryker zyje i jest dwa razy mlodszy od strykerra z x2????i jakim cudem sabertooth zyje??To jest jakas paranoja.Wnioskujac fabula tego filmu powinna sie rozgrywac przed tym jak dolaczyl do x-menow i to duzo duzo wczesniej.To by sie zgadzalo tylko co tam robi rogue???Nie no nic z tego nie kumam jesli ktos zna odpowiedz to niech mi to wyjasni

Peterson_B

to jest prequel(czyli to co działo sie wcześniej)serii XMen a nie ich kontynuacja pajacu.widac że sie nieorientujesz w komiksach.

ocenił(a) film na 6
Peterson_B

Marna prowokacja lub jesteś mega idiotą, bo napisałem wyżej odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
deamon82

no ale dlaczego w obsadzie jest rogue? chyba wy jestescie megadebilami skoro nie rozumiecie tego o czym sie do was pisze.

ocenił(a) film na 7
Peterson_B

co do fabuly nie mialem watpilowsci tylko to tego co umieszczaja TUTAJ NA TEJ STRONIE.Mam nadzieje ze po tym obrazowym MEGAsprostowaniu juz rozumiecie MEEGADEBILE:)nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.I wjazdy na kogos bo napisal cos co sie wam nie podoba jest nie na poziomie nie mam racji??

ocenił(a) film na 6
Peterson_B

Nie masz racji, bo jesteś megadebilem. Jak w.w. pisałem, już 100 razy wspominałem w poprzednich tematach odnoszacych się do tego filmu, że ludzie odpowiedzialni za stronkę wypisują złe opisy i obsadę, więc kto tu nie rozumie czytanego tekstu megadebilu?

ocenił(a) film na 7
deamon82

nie czytalem wczesniej Twoich wypowiedzi madralo wiec dlatego.I nie naskakuj tak bo sie zachowujesz jak dzieciak.To ze ktos cos napisal o Twojej bajeczce co Ci sie nie podoba nie znaczy ze musisz od razu tupac nozkami i piszczec.Opanowania wiecej kolego bo nie mam zamiaru sie z Toba klucic.A jak jestes stalym bywalcem tego forum to takimi napadami agresji nie osmieszaj sie przed innymi.

ocenił(a) film na 6
Peterson_B

Nie dość, że megadebil, to mega beszczel, bo mu się nie chce czytać poprzednich postów i megatępak (,,klucic"), i kto tu jest dzieckiem, nie dość tego chyba rozwydrzonym.

ocenił(a) film na 7
deamon82

wyglupiles sie i teraz chcesz to zrzucic na mnie.No dzieci tak wlasnie robia.Ja rozumiem zebym naprawde cie jakos konkretnie sprowokowal jakas wypowiedzia ale ja napisalem dokladnie to samo co ty napisales ze bez sensu jest to co wypisuja w opisie i w obsadzie tylko ze nie przeczytalem twoich postow.Uspokoj sie bo nie mialem zamiaru nikogo prowokowac i nie mam a jednak tylko ty jeden obwieszasz na mnie psy.Twoj nick kojarzymi sie ze dlugo juz jestes na FW wiec powinienes byc bardziej opanowany.A jak chcesz dalej dowodzic swojej racji ktora jest i moja racja bo mialem na mysli dokladnie to samo co ty, to prosze bardzo rob z siebie komedianta.

deamon82

A skąd ty możesz wiedzieć co będzie a czego nie. Co ty latasz za scenarzyst żeby mu podać kapcie i mleko albo podetrzeć dupsko po żadkim sraniu. A ja mam wyjeb..//ane na poprzednie posty ..Wszystkie o dupie marynie są poza jednym zdjęciem Wolviego. Nie musze czytać tej padaki. Film będzie cieniutkii jak pasek za stringach u mojej Kochanej Dziewuszki. A fabuła taka czy siaka będzie słaba wejde do kina obejrze wyjde bekne je./bne bąka i zapomne o sprawie. Będziecie sie teraz kłócić kto jest megadebiem a kto nie.

RAPTORZIOM_2

Serius Sam mordeczkooo !! skąd masz takie zdjecie Jokeraa nie widziałem go jeszczee weno sie podziel tą nowiną ze światem. Czyżbyś tam z nolanem na obiadkach bywał ;). Świr świrem ale ja sie poważnie pytam.

ocenił(a) film na 7
RAPTORZIOM_2

otoz raptorzeziomie to screen z trailera:)

ocenił(a) film na 6
RAPTORZIOM_2

Wystarczy poczytać w necie na stronach z przeciekami od ludzi pracujących przy filmie kałojadzie, czytałem wstępny scenariusz, a takich pierdół co tu napisano w opisie to kurwa 10-latek, który chociaż trochę czytał komiksy by nie napisał, tak więc oceniam zaangażowanie ludzi odpowiedzialnych za tę stronkę. Jeśli nie musisz czytać to po kiego chuja się wogóle udzielasz?

ocenił(a) film na 7
deamon82

a ty zamknij morde olewam CiĘ

ocenił(a) film na 6
Peterson_B

raczej ciebie olali z góry z Pałacu Kultury

deamon82

MAm jazde to sie udzialam. Niech cie rozczochrana nie boli po co. Jak czytałem pierwszy raz Weapon X to ty jeszcze na gówno papu wołałeś a teraz mi tu wyjażdzesz z kałojadem. Wogóle jakieś powiedzonka wysrane ze stopy typu megadebil megatępak. Kurw//..wa skąd ty to wytrzepałeś. Na bank opracowujesz to ze swoją babką całymi nockami. HAha Preston prose cie prestań.

ocenił(a) film na 6
RAPTORZIOM_2

Wątpię, żeby taka popierdułka jak ty, co nie potrafi nawet po polsku się wysłowić, przeczytała ,,Weapon X" w wersji angielskiej, bo wynika z twej wypowiedzi, że wcześniej niż ja czyli przed 1994. Widzę, że jeszcze z babcią mieszkasz, wracaj lepiej do swojego radia z Torunia i nie zaśmiecaj forum zbędnymi prowokującymi tekstami.

deamon82

Dobra Riposta Preston wracam do radia cokolwiek to znaczy wygrałeś hehe Oj Preston zaskakujesz mnie na każdym kroku. Jeśteś taki silny pewny siebie i nieobliczalny Jezus ale fantastycznie.

deamon82

Apropo Preston ja sam jestem babcią i cóż mojemu wnusiowi Prestonowi jeśli nie moje wersters orginal. Dobra wybijam sie z tego forum wejde jak cos ciekawego sie pokaże. Miło było dobra riposta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones