PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 281
ocen
7,2 10 1 174281
4,0 20
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Robert Knepper

ocenił(a) film na 7

Czytałem, że Robert Knepper (T-Bag :P) jest zainteresowany (i możliwe, że nie tylko on ale i producenci) rolą przeciwnika Wolverine'a. Byłoby zajebiście.
Poza tym moim zdaniem Wolverine powinien być od 16 lat (nie wiem jakie są dokładnie kategorie wiekowe :p) i powinno być więcej brutalności niż w trylogi X-Men. W końcu ta postać komiksowa ma taki charakter, zresztą podobnie jak Punisher.

ocenił(a) film na 6
Susel_PS

On jest zainteresowany rolą Sabretooth'a, fani komiksu na szcęście już wyśmiali jego głupie zamysły i dobrze, więc nici z jego gry. Może zagrać co najwyżej pijaka z kanadyjskiego baru. Bardziej prawdopodobne jest to, że Conan Stevens zagra Juggernaut'a.

deamon82

ludzie przecież w tym filmie niebędzie ani jednego mutanta.tylko Logan będzie tym jedynym bo to o nim jest ten film kapisz?

ocenił(a) film na 4
sumi_88

A skąd możesz wiedzieć co tym razem zaserwują nam panowie z Hollywood? Chociaż Juggernauta bym się w filmie nie spodziewał, z postacią Wolverine'a nie ma kompletnie nic wspólnego. Już bardziej, którejś z postaci: Omega-Red, Sabretoth, Maveric, Yuriko (ale nie Lady Deathstrike).

ocenił(a) film na 6
Est85

Juggernaut nie ma nic wspólnego z Weapon X, a nie z Wolverinem. To bardzo słynny pojedynek.
http://www.leaderslair.com/mutiescum/wolverine093.jpg

ocenił(a) film na 6
sumi_88

W twoim domu nie ma ani jednego człowieka są za to same mutanty, ,,kapisz"?
Napisałeś scenariusz, że wiesz co i jak? najpierw poczytaj o filmie na zagranicznych stronach, a później się udzielaj.

deamon82

powtarzam: niebędzie żadnego mutanta oprócz Wolverina,a to że sie sugerujecie Sabretoothem to wasz BŁĄD bo w filmie będzie to Victor Creed a w tej postaci jak powinno byc wam wiadomo niejest on mutantem.więc tu niepyskowac przedszkolaki.to że widzieliście go w X-Men jako mutanta to wcale nieoznacza że będzie też nim w prequelu.co wy komiksów nieczytaliście??!! poza tym chyba niechcielibyście widziec znowu jakąś grupkę mutantów co? wkoncu to film który ma byc poświęcony tylko Loganowi i tylko wtedy będzie hitem.

ocenił(a) film na 6
sumi_88

1.Przedszkolakiem to jesteś ty dla mnie jeśli się urodziłeś w 88.
2.Jeśli Victor Creed nie jest mutantem, to jaką ma zdolność jako /Sabretooth twoim zdaniem? jak przeżył upadek z 10 piętra? (mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem ,,Victor Creed a w tej postaci jak powinno byc wam wiadomo niejest on mutantem").
3.,, wkoncu to film który ma byc poświęcony tylko Loganowi", i co on tam będzie robił, zbierał grzyby w lesie? jak widać to ty ani jednego komiksu z jego udziałem nie czytałeś.

ocenił(a) film na 7
deamon82

sumi88 nikt nie powiedział, że ma być jakiś mutant. A poza tym Creed, czyli Sabretooth był mutantem! Chyba komiksu z Wolverinem nigdy nie czytałeś ;P

Susel_PS

a tu sie akurat mylisz kolego!Creed niebył od zawsze taką hieną,takim że od urodzenia wyglądał jak bestia.w filmie napewno bedzie on przypominał takiego Wolverina bez szponów czyli jeszcze niestanie sie zbestniałym Sabretoothem.poza tym przechodzenie w Homo Superior to powolny proces jak wspominał Profesorek.

ocenił(a) film na 6
sumi_88

sumi 88 skąd ten bachur się urwał, i co jeszce wymyslisz że w bajeczce dla dzieci coś powiedzieli?
poczytaj komiksy młokosie, bo widać twoja wiedza na temat Wolverine'a, Sabretootha i sądze że reszty postaci świata X-Men jest marna.

ocenił(a) film na 4
deamon82

Sumi 88 sięgnij po Sabretooth'a, którego wydał TM-Semic zanim dalej będziesz się błaźnił.

sumi_88

Człowieku weź kup dostępne i u nas Wolverine: Origins i nie gadaj głupot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones