PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 483
oceny
7,1 10 1 145483
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Taka myśl:

ocenił(a) film na 6

Gdyby usunąć ten film oraz Wolverine z 2013 i Origins z któregoś-tam można wytłumaczyć każdą nieścisłość w fabule.
W First Class Proffesor X traci władzę w nogach i zrywa przyjaźń z Magneto. Gdyby wywalić Ostatni Bastion nie byłoby sceny w domu Jean. Tak samo z Profesorem w DOFP: gdyby nie było OB byłoby wyjaśnione jakim cudem on żyje - ponieważ nigdy nie zginął. Można wtedy przyjąć że Cyclops i Nightcrowler giną na wojnie, i dlatego ich w DOFP nie ma. Tak samo z kwestią szponów Wolvie'go. Gdyby usunąć The Wolverine Logan nadal miałby szpony z Adamantium jak w DOFP. Czyli bez X-Men 3 i dwóch solowych filmów Wolverinie prawie wszystko ze sobą gra.

PS: O Origins: Wolverine nie pisałem bo a) było by tego za dużo b) został olany przez reszte filmów z serii.

ocenił(a) film na 8
TymekBR

Trochę późno odpowiadam :p ALE

Logan nie miał szponów z adamantium, bo to były czasy kiedy Striker jeszcze nie przeprowadził na nim eksperymentów (jest dopiero młodym żołnierzem)

A Xavier przeżył również w OB (scena po napisach, kiedy pacjent-warzywo przemawia)

ocenił(a) film na 6
Matiz96

Chodziło mi o to, że w scenach z przyszłości ma szpony, a w The Wolverine mu adamantium wyssał Silver Samurai, ale fakt - powinienem zaznaczyć że chodzi mi o przyszłość.

ocenił(a) film na 6
Matiz96

Co do Xaviera, wiem o tym, ale wydaje mi się to strasznie naciągane, w końcu o pacjencie - warzywie wspominali w filmoe tylko raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones