PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823960}
6,1 37 798
ocen
6,1 10 1 37798
5,4 20
ocen krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

Szał :D

ocenił(a) film na 6

Tata wychował mnie na muzyce m.in The Beatles. Obejrzałam wszystkie filmy i dokumenty na ich temat. A ten film może i nie jest super odkrywczy, ale jednak dotyczy The Beatles :D

ocenił(a) film na 4
La_Katerina

nie jest odkrywczy? uważam, że to bardzo świeży pomysł na scenariusz.

ocenił(a) film na 6
toperzniet

Nie jest odkrywczy ze względu na to, że wątek przenoszenia się w czasie jest oklepany. Ale skoro dotyczy to The Beatles pewnie będzie dobry.

ocenił(a) film na 4
La_Katerina

a gdzie ty tu masz wątek przenoszenia w czasie?

ocenił(a) film na 7
toperzniet

Dokładnie. Nie potrafi zrozumieć trailera, czy nawet prostego opisu z zapowiedzi.

La_Katerina

Skoro, to film Boyle'a liczę, że będzie jak większość jego filmów - co najmniej dobry. P.S. "Yesterday" (polski film) - oglądałeś?

ocenił(a) film na 6
So_What22

Ja widziałam :D Jeszcze na VHS ;) Krystyna Feldman zagrała rewelacyjnie swoją rolę ciotki ;)

La_Katerina

Świetny film, dobre aktorstwo (szczególnie aktorzy starszego pokolenia: wspomniana przez Ciebie Feldman,a także Bista, Majchrzak). Ale - choć tytuł filmu się zgadza - nie będę rozwijał offtopu :)

La_Katerina

Trochę więcej o produkcji...
https://www.youtube.com/watch?v=bqjdfyaYY2g
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

La_Katerina

treść
Pozdrawiam jako fan The Beatles. Ale tak naprawdę nie da się obejrzeć wszystkich filmów i dokumentów na ich temat.

ocenił(a) film na 8
slajac

Pozdrawiam, świeżo po powrocie z Liverpoolu (śladami Fab Four) :)

ocenił(a) film na 7
slajac

Bo gada bzdury. :)

La_Katerina

Mnie mama wychowała na Beatlesach ;) jak miałam jakieś 4 lata, całymi dniami słuchałam zapętlonego Ob-La-Di Ob-La-Da, aż mi rodzice kupili schuchawki, bo nie mogli niczego nawet obejrzeć w TV przeze mnie, bo był płacz :D

ocenił(a) film na 8
La_Katerina

moze nie odkrywczy jesli chodzi o watek dotyczacy zycia w kilku wymiarach czasowych, ale jak dla mnie fajny pomysl, zdecydowanie cos czego nie bylo wczesniej - czyli jak wyglada zycie bez The Beatles czy Oasis czy ... papierosow.
A wrecz genialny pomysl z Lennonem, az mi sie lezka w oku zakrecila.
F

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones