Film

1986 1 godz. 50 min.
7,2 5 035
ocen
7,2 10 5035
1 706
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"11873","linkUrl":"/film/Youngblood-1986-11873","alt":"Youngblood","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/18/73/11873/7048391.2.jpg"}
Dean Youngblood, utalentowany, młody hokeista próbuje swoich sił w zawodowej lidze. Więcej Mniej

Film nie jest dostępny online Youngblood zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Rob Lowe i Patrick Swayze dają wspaniały popis! Prędkość, dynamika i okruchy lodu na twarzy... Czy jesteście gotowi przeżywać największe emocje na boisku hokejowym?? Siedemnastoletni Dean Youngblood jeździ na łyżwach od szóstego roku życia. Wrodzony talent i ciężkie treningi sprawiły, że stał się doskonałym i skutecznym hokeistą.Rob Lowe i Patrick Swayze dają wspaniały popis! Prędkość, dynamika i okruchy lodu na twarzy... Czy jesteście gotowi przeżywać największe emocje na boisku hokejowym?? Siedemnastoletni Dean Youngblood jeździ na łyżwach od szóstego roku życia. Wrodzony talent i ciężkie treningi sprawiły, że stał się doskonałym i skutecznym hokeistą. Szybko jednak zdał sobie sprawę, że jego umiejętności i finezja nie wystarczą do gry w hokejowej lidze. Liczy się tam brutalność i bezwzględność w stosunku do przeciwnika. Gdy jednak czołowy strzelec bramek drużyny Mustangów Swayze zostaje znokautowany, Dean, by go zastąpić, musi szybko nauczyć się, jak grają "duzi chłopcy" i z żółtodzioba stać się prawdziwą gwiazdą.

boxoffice
$15 448 384 w USA
na podstawie
John Whitman (materiały do scenariusza, historia)
studio
Guber-Peters Company, The / United Artists
data produkcji
1986
tytuł oryg.
Youngblood
inne tytuły
Eric Nesterenko, który gra ojca Deana Youngblooda, był zawodowym graczem hokeja i większość kariery spędził w drużynie Chicago Blackhawks grającej w lidze NHL.
Peter Zezel (Rossini) i Steve Thomas (Jordie) w czasie kręcenia filmu byli graczami profesjonalnej ligii NHL. W filmie grają oni w Hamilton Mustangs, natomiast w rzeczywistości byli zawodnikami Philadelphia Flyers i Toronto Maple Leafs.
Podczas treningu, na plecach trenera widać wyraźnie cień ustawionej za nim kamery. W dodatku w innym ujęciu widać wyraźnie, że za trenerem nie znajduje się nic, co mogłoby rzucać taki cień.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych