PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772560}

Złocisty ptak

A Yellow Bird
5,2 85
ocen
5,2 10 1 85
Złocisty ptak
powrót do forum filmu Złocisty ptak

Brudna sceneria gdzieś na końcu świata (Singapur), ogólnie takie ciężkie, życiowe kino że ludziom się w życiu nie układa. Poza tym aktorka grająca jedną z głównych ról miała już na koncie podobny występ w "Chinka" (2009) który bardziej mi się podobał. Właściwie od biedy "Yellow Bird" można by potraktować jako kontynuację "She, a Chinese" z perspektywy innego bohatera.

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Wygląda na to że film oddaje realia życia w Singapurze, choć pojęcie o nim mamy raczej blade... Takie azjatyckie multi-kulti, póki co bez terrorystów. "Chinkę" postaram się obejrzeć, zawsze to jakaś odmiana w zalewie amerykańskich produkcji.

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Na pewno warto, jeśli ktoś lubi ciekawostki ze świata, bez koloryzowania.

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Obejrzałem "Chinkę", miałeś rację, podobny klimat. Na upartego można by dorobić teorię że Chinka z Singapuru jest dziewczyną która wróciła z Londynu w rodzinne strony będąc w ciąży i aby zarobić na dziecko próbuje się zahaczyć w kolejnym obcym mieście. I oczywiście po raz kolejny trafia w bagno...

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

cieszę się że wysnułeś podobne wnioski, mam nadzieję że zbytnio nie rozczarował, u mnie "Chinka" była na 6

ocenił(a) film na 5
mitrus80

U mnie również...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones