PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644179}

Złodziej tożsamości

Identity Thief
5,8 32 296
ocen
5,8 10 1 32296
4,3 7
ocen krytyków
Złodziej tożsamości
powrót do forum filmu Złodziej tożsamości

Co tu śmiesznego?

ocenił(a) film na 3

Pytam poważnie..

ocenił(a) film na 3
berni_

Ja też nie mam pojęcia..

kura1517

Melissa McCarthy jest mega śmieszna.

ocenił(a) film na 3
Binula

Może dla niektórych tak, mnie to nie bawiło

kura1517

Nie ma ludzi ani filmów, którzy pasują wszystkim. Wiadomo, że zadawanie pytań typu "co w tym śmiesznego" itp. to strata czasu, bo niby jakiej odpowiedzi spodziewa się autor postu?

ocenił(a) film na 3
Binula

Tego nie wiem, tylko poparłam że też mnie to nie bawiło

ocenił(a) film na 3
Binula

To, że jest mega gruba i na siłę promowana w co drugiej produkcji, nie oznacza że jest śmieszna.

berni_

A czy ja napisałam, że jest śmieszna, bo gruba i na siłę promowana w co drugiej produkcji? Nie narzucaj mi swojego zdania

ocenił(a) film na 3
Binula

To Ty mi narzucasz swoje zdanie w moim temacie. Śmieszniejsze od tej banalnej aktoreczki jednego typu są mydlane opery produkcji wenezuelskiej.

berni_

Ja Ci nie narzucam zdania, zadałeś (ponoć) poważne pytanie, więc Ci na nie odpowiedziałam.
A że Twój temat jest jałowy, to chyba sam wiesz.

ocenił(a) film na 3
Binula

Po co zatem się udzielasz w tej "jałowej" dyskusji? Nie jest to poniżej Twojego poziomu? Znikaj i nie wracaj.

berni_

Tak jak już pisałam - jest jałowy, bo założony przez Ciebie tylko po to, żeby się parę rund z ludźmi pokłócić, którzy nie podzielają Twojego zdania.
Znikać o Ty możesz, jak nie umiesz się zachować.

ocenił(a) film na 3
Binula

Twój post za to wiele wnosi - HAHA. Tak jak myślałem, kolejny troll.

berni_

Ale masz człowieku problemy.. Z takim nastawieniem do ludzi i otaczającego Cię świata, nie dziwię się, że masz problemy z komunikacją i komedie Cię nie bawią.

Część.

Binula

Uwielbiam takie rozmowy. ):)

ocenił(a) film na 1
okarynolot

hahahaha

berni_

najsmieszniejszy to jest "berni" ma akurat tyle zwojow mozgowych zeby moc sie wyproznac

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Binula

Mega irytująca raczej. Aż trudno uwierzyć że ten Sandy jej nie przywalił. Rozumiem że kobiet się nie bije itp, ale kurde całe życie mu spieprzyła i jeszcze sobie śpiewa obok niego.. Szlag by mnie trafił z tą kobietą

ocenił(a) film na 5
Zakerr

Raz jej przywalił w stylu punk-rockowym.:P

ocenił(a) film na 1
kura1517

ani ja, strata czasu

ocenił(a) film na 3
berni_

niestety do teraz się zastanawiam.
Oglądałem przez pierwsze 30 minut, potem tylko na wyrywki.

W moim odczuciu strata czasu.

ocenił(a) film na 1
berni_

jak to co ? zakwalifikowanie tego jako komedii

ocenił(a) film na 1
berni_

jak to co ? zakwalifikowanie tego jako komedii

użytkownik usunięty
berni_

pierwsza połowa filmu rzeczywiście słaba i nieśmieszna, ale potem robi się całkiem zabawnie.

ocenił(a) film na 3
berni_

wkurzajacy film. ten facet to pipsko a ta grubaske to do odstrzalu.

ocenił(a) film na 2
berni_

mnie tylko wkurzył ten film, i seans zakończyłam na momencie kiedy ona mu zawinęła auto bo debil zostawił kluczyki w stacyjce. serio kto zostawia klucze w samochodzie kiedy idzie porozmawiać ze złodziejem?

ocenił(a) film na 5
berni_

Nic śmiesznego.

ocenił(a) film na 2
utombak

Znalazłem w tym filmie dokładnie tyle samo powodów do śmiechu ;) Określenie gatunku tego filmu jako komedia to duuuże nieporozumienie.

ocenił(a) film na 5
konrad_84

Musiałem być pijany, że dałem 5.

ocenił(a) film na 1
berni_

oglądanie tego filmu to strata czasu :/

ocenił(a) film na 3
AnielaD

dzisiaj zobaczylem ten film na Canal+ Film 2 i byla to rzeczywiscie strata czasu, glupia i durna komedia "mady in hollywood" osobiscie nie polecam, dzisiaj trafienie na dobra komedie to jak trafienie piatki w Lotto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones